Koľkokrát v živote ste chceli mať čistý stôl?

image 47922 25 v1

So mnou to nebude problém! Vyberte si zo sortimentu úsporných a technologicky vyspelých umývačiek novej generácie MORA. Tie sa o riady postarajú za vás a vy sa môžete naplno pustiť do jarného upratovania.

Teplejšie počasie je ideálnym obdobím na veľké upratovanie pri ktorom netreba zabúdať ani na kuchyňu. Nechajte nepríjemné povinnosti na inteligentných pomocníkov, ktorí urobia časť práce za vás. Kompletnú starostlivosť o riad, vrátane hrncov, tanierov po babke či sviatočných príborov, nechajte na nové úsporné umývačky riadu MORA. Navyše, teraz vďaka špeciálnej akcii získate pri kúpe umývačky riadu zo sortimentu MORA, štartovaciu mesačnú zásobu kapsúl JAR Platinum úplne zadarmo!

Efektívne umyté, dokonale vysušené

Aby výsledkom jarného upratovania bol lesknúci sa riad, pomôžu, okrem dostatočnej zásoby kapsúl a dostatku priestoru – naraz umyjú až 16 súprav riadu, aj nové funkcie umývačiek riadu MORA. Vďaka funkcii SušeniePlus budú riady dokonale suché a lesklé. Po dokončení umývacieho cyklu sa dvierka umývačky automaticky pootvoria a vzduch môže prirodzene prúdiť a riady vysušiť. Systém je maximálne efektívny a prirodzene rýchle sušenie mimoriadne energeticky nenáročné. Nízka spotreba energie je pre nové umývačky riadu MORA charakteristická. Energetické triedy A++ a A+++ (napríklad model IM 690) sú dôkazom najefektívnejšieho umývania, sušenia a inovatívnych materiálov, ktoré prinášajú maximálnu úsporu pri prevádzke.

Nové umývačky riadu MORA sú vybavené vyspelými funkciami pre maximálny komfort, napríklad dômyselný systém AquaStop má pod kontrolou akýkoľvek únik vody v priebehu umývania. Vďaka funkcii Odložený štart je možné naprogramovať automatické zapnutie umývačky až 24 hodín dopredu. Čas umývania tak môžete prispôsobiť chodu domácnosti. A vďaka mimoriadne tichej prevádzke, len 45db, umývačka nebude rušiť ani v noci. Vítanú flexibilitu prinášajú aj špeciálne programy, napríklad rýchly intenzívny program RýchleUmývanie, ktorý oceníte keď máte doma veľa hostí alebo sa ponáhľate na víkend alebo úsporný ECO program s minimálnou spotrebou vody a energie.

Viac na www.mora.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.