Vstavaná umývačka riadu s XXL kapacitou
Zdroj: MORA

Nová pokročilá vstavaná umývačka MORA VM 6465 X s panelom

Nová vstavaná umývačka riadu MORA má priznaný ovládací panel, XXL kapacitu, tri koše a tri ostrekovacie ramená. Dokonale umyje a usuší rekordný počet riadu v jednom cykle so spotrebou 11 litrov.

Vstavaná umývačka riadu MORA VM 6465 X s priznaným ovládacím panelom, XXL kapacitou, tromi košmi a tromi ostrekovacími ramenami dokonale umyje a usuší až 16 súprav s rekordným počtom 170 kusov riadu v jednom cykle so spotrebou 11 l. Riad sa ľahko umiestňuje vďaka praktickým sklopným držiakom v inovatívnom, teraz vyššom spodnom koši.

Skvelá je aj flexibilná trojdielna príborová zásuvka, kde môžete ľavú alebo pravú tretinu posunúť smerom do stredu, aby ste získali viac miesta napríklad pre vysoké poháre v strednom koši.

Pokročilá vstavaná umývačka riadu v kuchyni
Zdroj: MORA

Medzi šesť programov patrí energeticky úsporný AUTO program so senzorovou technológiou alebo nový rýchly hodinový program pri 65 °C. Programy sú doplnené špeciálnymi funkciami, ako je RýchleUmývanie, ktoré umožňuje skrátiť napríklad rýchly program na rekordnú štvrťhodinu, alebo úsporný program SušeniePlus so záverečným dosušením pri otvorených dvierkach.

Program ExtraHygiena zahŕňa dodatočné oplachovanie studenou vodou, po ktorom nasleduje predĺžené pranie v horúcej vode pri 70 °C. Tento program napodobňuje proces sterilizácie, odstraňuje 99,9 % všetkých baktérií, a preto je určený pre všetkých, ktorí majú mimoriadne vysoké hygienické požiadavky.

Tichá umývačka riadu s hlučnosťou iba 44 dBA má aj automatický samočistiaci program a systém oplachovania na čistenie filtra.

Priznaný ovládací panel na umývačke riadu
Zdroj: MORA

Odporúčaná cena je 499 EUR.

Viac informácií nájdete na www.mora.sk.

Zdroj: MORA

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje