Indukčné varné dosky
Zdroj: Mora

Indukčná platňa MORA VDIS 658 FF s automatickými programami

Nová indukčná varná platňa MORA VDIS 658 FF nadchne každého kuchára nielen flexibilitou varnej plochy, ale aj automatickými programami a mnohými špeciálnymi funkciami. A tiež dostupnou cenou. Vďaka špeciálnej oktagónovej zóne FlexiZone umožňuje spájať zóny a využiť prakticky celú plochu varného panela.

Bez problémov tak môžete variť v hrncoch ľubovoľného tvaru – od malých hrncov a kastrólikov až po skutočne veľké panvice a pekáče akéhokoľvek tvaru; varné zóny vľavo aj vpravo ide totiž flexibilne prepájať. A tak môžete na spojenú zónu umiestniť pokojne aj tri hrnce. Po zapnutí varnej platne sa automaticky zaznamenáva poloha hrncov a počas 10 sekúnd sa automaticky aktivuje príslušná varná zóna – samostatná alebo prepojená FlexiZone, pod ktorou sa hrniec nachádza.

Funkcia MoveZone potom umožňuje nastaviť na spojenej zóne rôznu intenzitu ohrevu, aby ste jednoduchým posúvaním riadu mohli meniť teplotu pod pripravovaným pokrmom. Presne tak, ako na starých kachľových sporákoch.

Skvelé sú i automatické programy pre rýchly var veľkého množstva vody, pre pomalé dlhé varenie pri nízkej teplote, šetrné rozpúšťanie, udržiavanie v teple alebo grilovanie s presnou úrovňou prepečenia. Praktická je aj funkcia TimeService, ktorá zaznamenáva, ako dlho už varíte a nezávislá integrovaná minútka. Funkcia Pause pri nečakanej situácii dočasne pozastaví varenie bez straty nastavenia. Varná doska v čiernej farbe má prednú skosenú hranu pre ľahšiu údržbu, ovláda sa dotykovo. Proti spusteniu má detskú poistku. Odporúčaná cena je 499 €.

A ešte tip – MORA tento rok oslavuje 195 rokov a pripravila niekoľko zaujímavých akcií; viac na www.mora.sk v sekcii „Promo Akcie“.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje