image 44059 25 v1
Galéria (11)

Koľkokrát ste sa chceli stať kuchárskym majstrom?

Nová generácia spotrebičov MORA vám s tým pomôže. Do kuchýň prichádzajú mimoriadne schopní pomocníci, ktorí nielen perfektne a spoľahlivo fungujú, ale aj skvelo vyzerajú!

Galéria

Spotrebiče gorenje
Spotrebiče gorenje
Spotrebiče gorenje
Spotrebiče gorenje
Spotrebiče gorenje
Spotrebiče gorenje
Spotrebiče gorenje
Spotrebiče gorenje

Spotrebiče novej generácie MORA sú vybavené inteligentnými technológiami, ktoré inšpirujú a dohliadajú na prípravu pokrmov a pomáhajú pripraviť kvalitné, zdravé a predovšetkým chutné jedlo. Či už potrebujete kuchyňu vybaviť novou vstavanou rúrou, varnou doskou, sporákom, umývačkou riadu, chladničkou alebo mikrovlnnou rúrou, MORA ponúka riešenie pre každého.

Varte ako šéfkuchár

Vstavané rúry novej generácie MORA zaujmú zaobleným tvarom rúry, ktorý je inšpirovaný tradičnou kamennou pecou. Umožňuje voľnú cirkuláciu horúceho vzduchu rovnomerne zo všetkých strán, vďaka čomu je jedlo vždy dokonale upečené, k čomu dopomôže až 15 rôznych funkcií! Ak sa vám do domácnosti hodí skôr sporák, určite oceníte najväčší objem sporákov v kategórii 50 cm na trhu – až 70 litrov! Nová generácia multifunkčných sporákov MORA s až 11 funkciami je pripravená urobiť všetko pre perfektný výsledok pečenia, grilovania s maximálnou spokojnosťou kuchára aj stravníkov.

Inak tomu nie je ani pri varných doskách. Nová generácia ponúka výber pre každého. Indukčné, elektrické alebo plynové prevedenie vo variantoch 60 a 30 cm, pri sklokeramických doskách so štyrmi možnosťami hrán a funkciami ako Sprint (rýchle zvýšenie výkonu), Časovač (časový spínač varných zón) alebo praktickou FlexiZónou. Každý kuchársky majster ocení aj kvalitný odsávač pár, ktorý sa postará o čistý vzduch v kuchyni bez nepríjemných výparov a zápachu, bez ohľadu na jedlo, ktoré práve pripravuje. K dispozícii je komínový, vertikálny, ostrovčekový, teleskopický alebo podskrinkový odsávač. Navyše, značka MORA, ako jediná na trhu, ponúka odsávač, ktorý má až 7 možností odťahu a je vhodný predovšetkým do panelových bytov (model OP 620 X).

Dokonalá kuchyňa

V novej generácii spotrebičov MORA nájdete aj vstavané a voľne stojace umývačky riadu so šírkou 60 alebo 45 cm. Okrem veľkého objemu, potešia nové funkcie, napríklad pootvorenie dvierok po dokončení umývania SušeniePlus či rýchly intenzívny program Rýchle Umývanie.

Mikrovlnné rúry novej generácie sú v ponuke s objemom 17 a 32 litrov, s výkonom od 700 do 1 000 W, s mechanickým aj elektronickým ovládaním. Veľmi jednoduché je nielen intuitívne ovládanie, údržba, ale aj montáž. Rúra sa len vloží do vstavaného otvoru a upevní. Celonerezový interiér uľahčuje údržbu, rovnako ako špeciálna povrchová úprava AntiFinger ktorá eliminuje zanechávanie odtlačkov prstov.

MORA. Plná života

Viac na:www.mora.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje