Decembrové vydanie časopisu Urob si Sám v predaji!

image 18931 25 v1

Fínskou pecou ušetríte na kúrení. Navštívili sme dom s nízkymi nákladmi na prevádzku. Starý nábytok nevyhadzujte – obnovte ho! Kúpili by ste vianočné darčeky na dlh? Ako vypestovať domáci ananás? Pred Vianocami: skrášlite si izbu tapetovaním.

ČO SI PREČÍTATE NAJNOVŠOM VYDANÍ?

Urob si sám 12/2013

Štyridsaťosem najlepších darčekov pre muža

Najužitočnejšie, najzaujímavejšie a najpríťažlivejšie darčeky! Ak si lámete hlavu, čo kúpiť, či nekúpiť, vyberajte s nami. Nech vyberiete hociktorý, určite ním potešíte chlapa každého veku.

Urob si sám 12/2013

Hrejivé vianočné srdiečka

Rozhodli sme sa oživiť ručné práce našich starých mám. Výroba jednoduchej vianočnej ozdoby vám nezaberie viac ako 15 minút a výsledok bude naozaj hrejivý.

Urob si sám 12/2013


Robustný stôl na všedný deň

Vyrobte si do kuchyne pracovný stôl, ktorý je taký pevný, že ho ani po rokoch používania nerozkýva vaľkanie cesta, domáca zabíjačka či váha ovocia pri zaváraní. Spoľahnite sa na silné čapové spoje a silu disperzných lepidiel.

Urob si sám 12/2013


Vytapetujete si izbu

Väčšina z vás má už s tapetovaním určité skúsenosti, no my vám ukážeme, ako sa môžete stať takmer profesionálmi. Pred Vianocami zmeníte izbu takmer na nepoznanie za pár eur.

Urob si sám 12/2013


Fínska ťažká akumulačná pec

Skôr ako sa rozhodnete pre kozub alebo pec, dobre porozmýšľajte. Stavať málo účinný kozub netušiac, že úsporná a účinná pec tiež ponúka pohľad na oheň, by bolo veľkou chybou. Pracovný postup a schémy.

Urob si sám 12/2013


Ušetrite obnovou nábytku

Je škoda vyhodiť starú storočnú stoličku, lenže v pôvodnom stave sa nedá používať. Chceli by ste ju oživiť? Naša čitateľka a prispievateľka sa s vami rada podelí, ako na to.

Urob si sám 12/2013


Ekozáhrada – jedlý raj

Čo s kúskom pôdy pri dome? Zdravé telo potrebuje zdravé jedlo. Vypestujte si ho vo vlastnej biozáhradke. Zasaďte si ovocie a zeleninu podľa svojej chuti. Čo vyrastie, bude nielen chutné a zdravé, ale aj liečivé.

Urob si sám 12/2013


Test benzínových reťazových píl

Sú nenahraditeľnými pomocníkmi pri príprave palivového dreva. Aj keď im možno vyčítať pri práci hlučnosť, ich sila a všestrannosť je priam neprekonateľná. Vyskúšali sme ich za vás.

Urob si sám 12/2013


Dom pre celú rodinu

Čo musí mať dom, aby bol úsporný? Poďte s nami na návštevu do priestranného, zdravého a príjemného domu s milými majiteľmi. Bývanie v ňom vyjde lacnejšie ako v bratislavskom byte.

Urob si sám 12/2013


Vypestujete si domáci ananás?

Ak si pri kúpe ananásu dáte záležať na vzhľade plodu, môžete ju po konzumácii plodu použiť na rozmnoženie rastliny. Vyskúšajte a uvidíte!

Urob si sám 12/2013

… V TLAČENOM VYDANÍ UROB SI SÁM NA VÁS ČAKÁ EŠTE VEĽA ĎALŠÍCH ČLÁNKOV.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.