Pestujete ekologicky? S našimi gazdovskými substrátmi určite

Gazdovské substráty Gazdovské substráty VermiVital
Zdroj: VermiVital

Prichádza jar a s ňou začiatok prác v záhradkách. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, do akej pôdy sadíte svoje rastliny a čo vám pomôže k lepšej úrode či krajším kvetom?

Naša firma VermiVital hľadá vysokoúčinné alternatívy výživy rastlín a pôdy na prírodnej báze. Práve vermikompost je hlavnou zložkou našich produktov. Predstavujeme vám rad pestovateľských substrátov do vašej záhradky:

Gazdovský substrát S0 – substrát určený na výsev a množenie. Zabezpečuje optimálne podmienky pre rovnomerné vzchádzanie semien a zakoreňovanie odrezkov.

Gazdovský substrát S1 – univerzálny substrát pre pestovanie zeleniny, výsadbu ovocných kríkov a stromov, viniča a okrasných rastlín.

Prírodný gazdovský substrát
Zdroj: VermiVital

Gazdovský substrát S2 – substrát vhodný pre pestovanie väčšiny balkónových kvetov a muškátov.

Gazdovský substrát S3 – substrát pre konifery a kyslomilné rastliny, ako napr. azalky, rododendróny, vresy, magnólie, ihličnaté dreviny, čučoriedky.

Aplikáciou substrátov priamo na pôdu obohatíte svoju záhradku o vzácnu organickú hmotu, ktorá zvyšuje obsah humusu, zlepšuje biologický život v pôde, pozitívne ovplyvňuje vodný režim a zlepšuje štruktúru pôdy, čo sa prejaví na zdravej a bohatej úrode.

Ekologické pestovanie s vermikompostom
Zdroj: VermiVital

Zdroj: VermiVital s. r. o.