Záhradný nábytok pre jarné posedenie na záhradách a terasách
Galéria (9)

Záhradný nábytok pre jarné posedenie na záhradách a terasách

Ponúkame vám niekoľko zaujímavých tipov na záhradný nábytok na jarné posedenie na záhradách, terasách a lodžiách.

Galéria

Záhradný nábytok pre jarné posedenie
Záhradný nábytok pre jarné posedenie
Záhradný nábytok pre jarné posedenie
Záhradný nábytok pre jarné posedenie
Záhradný nábytok pre jarné posedenie
Záhradný nábytok pre jarné posedenie
Záhradný nábytok pre jarné posedenie
Záhradný nábytok pre jarné posedenie

Zostava záhradného nábytku Portals

Variabilnú zostavu Portals s pohovkami z eukalyptového dreva s čalúnenými vankúšmi a odkladacími stolíkmi môžete podľa fantázie, priestorových dispozícií a počtu hostí donekonečna kombinovať a modifikovať.

Teakový záhradný nábytok Venice

Svieži a vzdušný dizajn sluší aj drevenému nábytku z takého odolného dreva, akým je teak. Rad nábytku Venice navyše ponúka flexibilný a veľmi trvanlivý výplet z technickej tkaniny Batyline francúzskej značky Serge Ferrari. Funkčný dizajn, o ktorý sa môžete oprieť!

Teaková balkónová zostava Ambra

Na posedenie pri káve alebo pohári dobrého vína na slnku alebo pri jeho západe môžete využiť aj taký malý priestor, akým je balkón nebo priedomie. Teaková balkónová zostava Ambra vám taký zážitok umožní a vrelým dizajnom ešte aj pohladí.

Lavica Orlando

Trojmiestna lavica Orlando dopĺňa rovnomenný rad eukalyptového záhradného nábytku. Vďaka prírodnému medovo hnedému zafarbeniu dreva sa bude lavica pekne vynímať v záhradnom zátiší aj ako solitér. Dlhoveký eukalyptus je ošetrený olejovou lazúrou, čo zaručuje odolnosť proti kyslým dažďom v mestách.

Detský nábytok Mickey

Zabudnite na plast alebo kov, aj vaše ratolesti si zaslúžia kvalitný nábytok z dreva. Rad detského nábytku Mickey spĺňa najvyššie nároky na dizajn a pritom je príjemne jednoduchý na pohľad. Nábytok navyše môžete použiť nielen na terase nebo záhrade, ale pokojne aj v detskej izbe. Biela farba umocňuje čistý štýlový dojem a bude krásne ladiť s farebnými kobercami a hračkami.

Hojdačka Serenity

Štýlové a pohodlné závesné ležadlo s vysoko pevnou a odolnou konštrukciou z ocele. Je vybavené strieškou na ochranu pred slnečnými lúčmi a zaručuje maximálne pohodlie a komfort. 

Hojdačka Rio

Trojmiestna hojdačka s vysoko odolnou konštrukciou z ocele. Má kvalitné spoje podporujúce stabilitu a je vybavená strieškou na ochranu pred slnečnými lúčmi. Pohodlné čalúnenie zabezpečuje kvalitný odpočinok. V ponuke v elegantnej antracitovej a vkusnej hnedej farbe.

Slnečník Crystal

Ak Vám naozaj záleží na tom, ako vyzerá Vaša záhrada, tento luxusný model od popredného nemeckého výrobcu Sun Garden si jednoducho zamilujete. Exkluzívne materiály, precízne prevedenie a unikátny dizajn zaraďuje slnečník Crystal k absolútnej špičke medzi produktmi svojho druhu.

Robustná, stabilná a pritom ľahká hliníková konštrukcia s bočnou nohou umožňuje dokonalé odrážanie slnečných lúčov. Strecha má úctyhodný priemer 375 cm, takže pohodne zatieni aj veľké zostavy alebo menší bazén. Dobrú cirkuláciu vzduchu zabezpečí ventilačný systém umiestnený vo vrchole slnečníka. Strechu je možné vertikálne naklápať a otáčať okolo zvislej osy o 360°. Je vyrobená z olefinu – tkanej látky španielskej provincie, ktorá má vysokú gramáž a na dotyk príjemnú štruktúru. Kvapky vody po nej len stečú, a v momente je suchá. Nečistoty priamo odpudzuje a má extrémnu odolnosť voči UV žiareniu (UV 50+) a blednutiu.

Viac informácií na www.mountfield.sk

Zdroj: PR článok spoločnosti Mountfield

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje