Betónový plot Bridlica
Galéria (9) Zdroj: BaM

Ako si užívať záhradkárčenie bez námahy a s eleganciou? Spoľahnite sa na betón

Naše betónové ploty, vyvýšené záhony, obklady a betónové domčeky ponúkajú dokonalú harmóniu estetiky a funkčnosti. S naším unikátnym riešením už nemusíte strácať čas výberom a kombinovaním rôznych materiálov.

Všetko, čo potrebujete pre svoj dom a záhradu, nájdete práve u nás, v súlade a jednotnom štýle, ktorý podčiarkne jedinečnosť vášho priestoru.

Každý kúsok je vyrobený s dôrazom na detail, zabezpečujúc, že váš exteriér bude nielen nádherný, ale aj trvalo odolný. S našimi produktmi získate nielen estetickú krásu, ale aj praktickú funkčnosť a dlhodobú udržateľnosť.

Ploty bez potreby neustálej údržby

Naše betónové ploty nie sú obyčajné. Predstavujeme vám revolúciu v dizajne a funkčnosti. Každý náš plot je vernou kópiou prírodných materiálov. Predstavte si plot, ktorý vyzerá ako pravé drevo, kameň alebo dokonca tehla, ale bez potreby neustálej údržby a s dlhou životnosťou, ktorú betón ponúka. Naša unikátna technológia vám umožní mať plot, ktorý je nielen pevný a odolný, ale aj esteticky pôsobivý.

Každý z týchto vzorov bol navrhnutý s ohľadom na detail a s cieľom priniesť do vášho exteriéru kúsok prírody bez nutnosti jej neustálej údržby.

Naša paleta farieb obsahuje až 12 odtieňov v celofarebnom prevedení, ktoré boli starostlivo vybrané tak, aby dokonale ladili s akýmkoľvek exteriérom a zároveň umožnili personalizáciu podľa vašich predstáv. Ale to nie je všetko! Ak by si náhodou zákazník nevybral, je tu možnosť povrchovej úpravy.

Ku všetkým variantom vám ponúkame aj stĺpiky, striešky a ďalšie prvky, ktoré dotvoria váš unikátny priestor.

Betónový plot Tehla
Betónový plot Tehla | Zdroj: BaM

Vyvýšené záhony na obľúbené kvety a zeleninu

Zabudnite na nekonečné prekopávanie záhrad a boj s burinou, ktorý vám kazí dni. Predstavujeme revolučný spôsob, ako si užívať záhradkárčenie bez námahy a s eleganciou, ktorá zaujme na prvý pohľad. Naše vyvýšené záhony sú navrhnuté presne podľa vašich predstáv a potrieb. Nezáleží na tom, či máte veľkú záhradu alebo malý priestor na balkóne, naše riešenie sa prispôsobí každému priestoru a prinesie vašim rastlinám dokonalé prostredie pre ich rast a rozvoj.

Naše vyvýšené záhony sú navrhnuté tak, aby vaše záhradkárčenie bolo nielen jednoduchšie, ale aj esteticky príjemnejšie. Ponúkame rôzne štýly a veľkosti – od malých záhonov pre bylinky až po veľké záhony pre vaše najobľúbenejšie kvety či zeleninu. A čo viac, každý záhon je možné prispôsobiť tak, aby dokonale ladil s vaším plotom a záhradným dizajnom.

Vyvýšený záhon Drevo
Vyvýšený záhon Drevo | Zdroj: BaM

Obklady z tehly, mramoru a bridlice

Naša kolekcia obkladov je navrhnutá tak, aby spĺňala najrôznejšie estetické a funkčné požiadavky. Chcete vytvoriť útulnú atmosféru vo vašej obývacej izbe s obkladmi z tehly, ktoré pripomínajú starobylý vidiecky dom? Alebo preferujete elegantný a moderný vzhľad s našimi reliéfnymi mramorovými a bridlicovými obkladmi, ktoré sú ako stvorené pre moderné obývacie priestory. Naša ponuka je široká a umožní vám prepojiť váš interiér a exteriér do harmonického celku s nezameniteľným charakterom.

Či už túžite po teple vidieckeho štýlu alebo modernom a čistom dizajne, naše obklady z tehly, mramoru a bridlice sú dokonalou voľbou pre každého, kto chce svojmu interiéru či exteriéru dodať osobitý vzhľad.

Obklad Mramor
Obklad Mramor | Zdroj: BaM

Súdržný a štýlový koncept

Myslíme na tých , ktorí chcú mať zladené všetko do posledného detailu.

Vďaka možnosti kombinovania s plotom, záhonom či domčekom v rovnakom farebnom prevedení a vzore, vytvoríte súdržný a štýlový koncept.

Záhradný domček Tehla
Záhradný domček Tehla | Zdroj: BaM
Záhradný domček Bridlica
Zdroj: BaM

Navštívte našu webovú stránku www.bamsro.sk alebo showroom v Stupave a objavte, ako môžu naše výrobky oživiť váš domov. Kontaktujte nás ešte dnes a dovoľte nám, aby sme vám pomohli premeniť váš dom a záhradu na oázu pokoja a estetickej dokonalosti.

Urobte prvý krok k domovu vašich snov už dnes!

Zdroj: PR článok spoločnosti BaM, spol. s r.o.

Galéria

Betónový plot Bridlica
Betónový plot Tehla
Vyvýšený záhon Drevo
Obklad Mramor
Záhradný domček Tehla
Záhradný domček Bridlica
Betónový plot Drevo
Betónový plot Bridlica

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.