Zdroj: Remmers

Lazúry na ochranu dreva 3v1

Ako vyplýva z názvu, ide o produkty zaisťujúce viacnásobnú ochranu dreva - impregnáciu, základný náter i vrchnú lazúru v jednom výrobku. Produkty zaisťujú účinnú ochranu dreva pred drevosfarbujúcimi hubami, riasami, plesňami i vlhkosťou a okrem odtieňov bezfarebná a biela i pred UV žiarením. A čo užívateľ ocení asi najviac?

Po dlhej životnosti a rovnomernom zvetrávaní môže byť drevo pretreté bez brúsenia a znovu vyzerať ako nové. Na dosiahnutie výrazne dlhšej ochrany drevených konštrukcií pred UV žiarením odporúčame, kombinovať 3v1 lazúru (2 vrstvy) s UV+ lazúrou (bezfarebnou) a na priečne rezy použiť Ochranný náter priečnych rezov (extra). Vlajkovou loďou tejto produktovej rady je HK lazúra, ktorá je dostupná tak v klasických zemitých odtieňoch, ako aj v moderných sivých odtieňoch. HK krém sa zase skvele hodí na nátery nad hlavou a ťažko dostupných miestach drevených konštrukcií ako sú podhľady, drevené štíty či podbitie, pretože neodkvapkáva.

Remmers HKlazura HKkrem OchrNater
Zdroj: Remmers

Lazúry Remmers 3v1 vám šetria čas aj peniaze.

Odporúčaná maloobchodná cena:
HK lazúra 14,09 € s DPH
HK krém 14,03 € s DPH

Viac na www.remmers.sk

Zdroj: PR článok spoločnosti Remmers

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.