image 41184 25 v1

LAZUROL TOPDECOR S 1035

LAZUROL TOPDECOR S 1035 je tenkovrstvá syntetická lazúra so zmesou voskov a olejov určená k ochranným lazurovacím náterom mäkkého aj tvrdého dreva. Hlboko preniká do štruktúry dreva, zvýrazňuje kresbu dreva a poskytuje dlhodobú ochranu dreva proti vode a UV žiareniu.

Vzniknuté nátery sú stálofarebné, jednoducho obnoviteľné a nepraskajú. Lazurol TOPDECOR je vhodný na drevo, drevotriesku, na ochranu záhradného nábytku, drevených štítov, plotov či okien. Pred použitím je potrebné mať drevo ošetrené od plesní, či hmyzu, obrúsené a očistené.

LAZUROL TOPDECOR sa nanáša na suché, neorosené drevo, ktoré je potrebné predtým obrúsiť a očistiť.

V prípade, že natierame nové neošetrené drevo, tak potom pre zvýšenie životnosti náteru je nutné drevo najskôr napustiť a ochrániť pred drevokaznými hubami a plesňami za použitia napúšťacieho náteru LAZUROL IMPREGNAČNÝ ZÁKLAD S 1033.

LAZUROL TOPDECOR nanášame po dôkladnom rozmiešaní štetcom, a to v troch vrstvách v časovom intervale 24 hodín. Pre rovnaké zvýraznenie kresby dreva je vhodné nevsiaknutý lak po 10 až 15 minutách od nanesenia zotrieť pomocou suchého štetca alebo handry.

Výrobok LAZUROL TOPDECOR nie je potrebné riediť. Na ucelené plochy používajte vždy materiál z jednej výrobnej šarže. Pri použití rovnakej výrobnej šarže je zaručený rovnaký farebný odtieň.

www.bal.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje