Moderná svetlá kúpeľňa so sprchovacím kútom
Galéria (6) Zdroj: SanSwiss

Novinka od SanSwiss: moderné sprchové zásteny DIVERA do každej kúpeľne

SanSwiss vyrába kvalitné sprchové kúty osobitého designu už niekoľko desiatok rokov. Sprchové zásteny SanSwiss „zdobia“ kúpeľne po takmer celej Európe. Spoločnosť sa úspešne etablovala na európskych trhoch aj vďaka tomu, že sprchové kúty aj sprchové vaničky spĺňajú najvyššie požiadavky na kvalitu, funkčnosť aj dizajn.

Galéria

Moderná svetlá kúpeľňa so sprchovacím kútom
Moderná svetlá kúpeľňa so sprchovacím kútom
Moderná svetlá kúpeľňa so sprchovacím kútom
Moderná svetlá kúpeľňa so sprchovacím kútom
Moderná svetlá kúpeľňa so sprchovacím kútom

Sprchovací kút je dominantným prvkom takmer každej kúpeľne. SanSwiss vyrába sprchové zásteny rôznych tvarov, veľkostí a designov, z ktorých si vyberie určite každý. Novinkou v sortimente spoločnosti sú sprchové zásteny DIVERA, ktoré Vás ohromia prvotriednou kvalitou a funkčnosťou, vysokou flexibilitou, nadčasovým dizajnom a taktiež prívetivou cenou. Sprchové zásteny DIVERA sú úplne modulárne. Sprchové dvere (krídlové, posuvné, zalamovacie) je možné kombinovať s variabilnými pevnými stenami v rovine (pre veľkorysú šírku) alebo s bočnými stenami.

Moderná svetlá kúpeľňa so sprchovacím kútom
Sprchová zástena DIVERA v nike l Jednokrídlové dvere s pántom pri stene a pevnou stenou v rovine. | Zdroj: SanSwiss

SanSwiss vyrába sprchové zásteny DIVERA v tradičnom aluchróme s čírym sklom a tiež s novými
sklami – Screen a biele linky. Všetky sklá sú opatrené antiplakovou úpravou Aquaperle pre elimináciu nečistôt a vodného kameňa na skle. Sprchové zásteny DIVERA majú štandardnú výšku komfortných 2000 mm, možné sú však aj atypické výšky aj šírky.

Moderná svetlá kúpeľňa so sprchovacím kútom
Sprchovací kút DIVERA s novým extravagantným sklom „biele linky“ l Jednodielne posuvné dvere s pevnou stenou v rovine + bočná stena v 90°. | Zdroj: SanSwiss

Krídlové sprchové dvere DIVERA pre komfortné sprchovanie

Krídlové sprchové dvere rady DIVERA sa otvárajú von aj dovnútra. Úzke, ergonomické madlo garantuje ľahké otváranie a zatváranie dverí. Veľmi dobrú ochranu proti striekajúcej vode zaistí 15mm prahová lišta. Optimálnu stabilitu sprchovej zásteny DIVERA garantuje integrovaná rohová vzpera.

Moderná svetlá kúpeľňa so sprchovacím kútom
Sprchovací kút DIVERA l Rohový vstup dvojdielny s krídlovými dverami. | Zdroj: SanSwiss

Posuvné sprchové dvere DIVERA s jednoduchou údržbou

Posuvné sprchové dvere majú niekoľko výhod. Ergonomické madlo v modernom designe garantuje pohodlnú manipuláciu so sprchovými dverami. Pre ľahké a rýchle čistenie sprchovej zásteny slúži odklápací systém dverí. Takmer bezbariérový vstup ponúka 15mm prahová lišta. Ľahký a tichý chod pri otváraní posuvných dverí garantujú dvojité pojazdové kolieska. Nárazu na konci otvárania sprchových dverí zabráni doraz pojazdu dverí. Krídlové aj posuvné sprchové dvere DIVERA sú vybavené vyrovnávacím profilom, ktorý umožňuje jednoduchú montáž a prestaviteľnosť až 60 mm. Elegantné chrómované krytky vyrovnávacieho profilu podčiarkujú celkový dizajn sprchovej zásteny.

Atypická sprchová zástena DIVERA do netradične riešenej kúpeľne

Kúpeľňa so skoseným stropom či so šikmými múrmi býva pre majiteľov veľkým orieškom. SanSwiss ponúka riešenie – sprchové kúty na mieru! Atypická šírka či výška, skosenie, výrez, skrátená bočná stena na napojenie na vaňu alebo tzv. U-montáž – sprchové dvere a 2 bočné steny, to všetko je možné!

Moderná svetlá kúpeľňa so sprchovacím kútom
Atypický sprchový kút DIVERA l Jednokrídlové dvere s pevnou stenou v rovine + bočná stena s výrezom a skosením“. | Zdroj: SanSwiss

Walk-in zástena DIVERA do modernej kúpeľne

Walk-in zásteny DIVERA sú k dispozícii so stropnou alebo vodorovnou vzperou a tiež s krátkymi otočnými stenami v 90° alebo 180°, ktoré čiastočne zamedzia striekaniu vody zo sprchovacieho priestoru.

Moderná svetlá kúpeľňa so sprchovacím kútom
Walk-in zástena DIVERA l Pevná stena samostatná s krátkou otočnou stenou v 180 °. | Zdroj: SanSwiss

Walk-in zásteny je možné doplniť aj o doplnkovú bočnú stenu pre tzv. L-montáž. Záleží len na vás, akej variante dáte prednosť.

Pozrite si video

Na webových stránkach spoločnosti SanSwiss si nájdite svoj vysnívaný sprchovací kút DIVERA! Nechajte sa inšpirovať na Instagrame: @sanswiss_slovakia!

Zdroj: PR článok SanSwiss s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.