Moderné sprchové kúty TOP-LINE alebo TOP-LINE S od SanSwiss do vašej kúpeľne!

Moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom
Zdroj: SanSwiss

Sprchové zásteny radu TOP-LINE od SanSwiss ponúkajú prvotriednu funkčnosť, kvalitné materiály a nadčasový dizajn za veľmi prívetivú cenu. Široký sortiment štandardných prevedení s rôznymi typmi dverí poskytuje veľké možnosti pre atraktívne riešenie kúpeľne.

Výhodou je aj praktický odklápavací systém posuvných dverí, ktorý uľahčuje čistenie a údržbu sprchovej zásteny. Sprchové zásteny radu TOP-LINE sú vyrobené z 3mm, 5mm a 6mm bezpečnostného skla s antiplakovou úprava Aquaperle, ktorá tiež uľahčuje údržbu sprchovej zásteny, znižuje totiž riziko vzniku vodného kameňa a iných nečistôt na samotnom skle. Štandardná výška sprchovej zásteny TOP-LINE je 1900 mm. SanSwiss vyrába sprchové kúty TOP-LINE s krídlovými dverami s otváraním von i dovnútra, zalamovacími dverami alebo posuvnými dverami. Montáž sprchovej zásteny TOP-LINE je veľmi jednoduchá.

Moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom
Zdroj: SanSwiss

Sprchové zásteny TOP-LINE vyrába SanSwiss v štyroch pôdorysných variantoch (obdĺžnik, štvorec, štvrťkruh a päťuholník) a v troch štandardných farbách profilov – matný elox, biela, aluchróm. Plastové dieliky a madlo sú u všetkých farieb chrómované. SanSwiss vám vyrobí váš vysnívaný sprchovací kút aj v sanitárnych farbách (za príplatok, madlo v príslušnej sanitárnej farbe). Vybrať si môžete z atraktívnych dekorov skiel (sklo číre a Durlux za rovnakú cenu, príplatkové skla – Satén, línie, Mastercarré).

Moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom
Zdroj: SanSwiss

TOP-LINE S – to sú moderné sprchové zásteny s komfortnou výškou 2000 mm. Sprchové kúty TOP-LINE S ponúkajú veľký výber profilov a skiel, kvalitné materiály a nadčasový dizajn za príjemnú cenu. Posuvné dvere sprchovej zásteny TOP-LINE S možno jednoducho odklopiť, čo značne zjednoduší čistenie a údržbu sprchových dverí. Inou možnosťou sú krídlové sprchové dvere. TOP-LINE S umožňuje bezbariérový prístup vďaka absencii spodného profilu, takže napr. hendikepovaní ľudia budú mať ľahší prístup do priestoru sprchovej zásteny. Sprchové zásteny TOP-LINE S sú vyrobené z 6mm bezpečnostného skla s antiplakovou úprava Aquaperle.

Aktuálnym trendom dizajnu kúpeľní sú Walk-in zásteny. Vďaka komfortnému vstupu aj atraktívnemu a jednoduchému dizajnu sú veľmi populárne. Walk-in zásteny je možné inštalovať do rohu alebo voľne do priestoru. Walk-in zásteny možno doplniť o pevnú alebo otočnú stenu v pravom uhle.

Zdroj: SanSwiss