AnnJednokrídlové dvere + bočná stena
Galéria (4) Zdroj: SanSwiss

Sprchové zásteny ANNEA BLACK LINE od SanSwiss. Krása jednoduchých línií a prepracované funkcie

ANNEA BLACK LINE sú elegantné sprchové zásteny v matnej čiernej. Dizajn sprchovej zásteny Annea Black Line je jednoduchý a čistý - a práve v tom je jeho kvalita. V tejto kolekcii nájdete niekoľko starostlivo vybraných riešení do elegantnej, minimalistickej kúpeľne.

Galéria

AnnJednokrídlové dvere + bočná stena
Sprchovací kút v kúpeľni
Sprchovací kút v kúpeľni

Sprchové dvere sú krídlové s otváraním von. Pánty krídlových dverí sú zapustené priamo do skla a ich zdvihový mechanizmus uľahčuje manipuláciu s nimi a predlžuje životnosť tesnení. 6mm bezpečnostné sklo je opatrené dlhotrvajúcou antiplakovou úpravou Aquaperle, ktorá minimalizuje usadzovanie vodného kameňa na skle. Štandardná výška sprchovej zásteny Annea Black Line je príjemných 2000 mm.

Sprchovací kút v kúpeľni
Rohový vstup dvojdielny s L – kovaním. | Zdroj: SanSwiss

Optimálnu stabilitu sprchovej zásteny zaisťuje štandardne dodávaná rohová vzpera alebo stabilizačná vzpera (na objednávku). Montáž uľahčuje vyrovnávací profil, ktorý čiastočne kompenzuje nerovnosť múrov.

Prezrite si elegantné sprchové zásteny Annea BLACK LINE na www.sanswiss.sk

Zdroj: SanSwiss

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.