Walk-in zásteny EASY od SanSwiss pre „EASY“ sprchovanie

Čierna sprchová zástena v bielej kúpeľni
Zdroj: SanSwiss

Walk-in zásteny sú populárnym trendom kúpeľne. Minimalistický dizajn pôsobí v kúpeľni sviežo a vzdušne. Walk-in zásteny sú vďaka svojmu pohodlnému vstupu obľúbené u starších ľudí, ale aj u mladej generácie. Sú ideálne aj do kúpeľne menších rozmerov vďaka svojej minimalistickej konštrukcii.

SanSwiss vyrába Walk-in zásteny v radoch EASY, CADURA, TOP-LINE S a PUR. Walk-in zástena EASY je dostupná v tradičnom aluchrómovom prevedení, ktoré sa hodí do každého štýlu kúpeľne, v kolekcii BLACK LINE v matnej čiernej farbe vašej modernej kúpeľne a v matnej bielej farbe – kolekcia WHITE LINE. Walk-in zástena je k dispozícii s čírym sklom, ďalej s dekórmi skiel Shade a Brume, s dekórom Loft 69
a s dekórmi – mriežka, stromy, vertikálne línie.

Biela sprchová zástena v bielej kúpeľni
Walk-in EASY l Pevná stena samostatná s vyrovnávacím profilom. | Zdroj: SanSwiss

Walk-in zástena EASY je vyrobená spoločnosťou SanSwiss z 8mm bezpečnostného skla vybaveného antiplakovou úpravou AQUAPERLE pre jednoduchú údržbu zásteny. Walk-in zástena EASY je dodávaná vrátane stabilizačnej vzpery – ako štandard, je možné objednať aj ďalšie vzpery – rohovú alebo stropnú. Walk-in zásteny EASY majú vyrovnávací profil pre zaistenie stability.

Walk-in zástena EASY je dostupná ako samostatná pevná stena alebo ako kombinácia dvoch bočných stien. Walk-in zástena EASY vyzerá dokonale so sprchovou vaničkou LIVADA.

Sprchová zástena v podkroví
Walk-in EASY l Pohodlný stojan vrátane držiaka uteráka, poličiek a mydelničky. | Zdroj: SanSwiss

Novinkou v sortimente SanSwiss je pohodlný stojan vrátane držiaka uteráka a úložných boxov.
Walk-in zástena EASY od SanSwiss je tým najlepším riešením pre EASY sprchovanie. Navštívte webové stránky SanSwiss a zistite oveľa viac!

Zdroj: SanSwiss