Detail odtoku sprchovej vaničky
Galéria (4) Zdroj: Geberit

Sprchová vanička Geberit Olona

Elegancia bez kompromisov – aj tak by sa dala opísať nová sprchová vanička Geberit Olona, ktorá získala ocenenie iF Design Award 2021. Dokonalé prepojenie estetickej a funkčnej stránky je hlavným dôvodom, prečo si zaručene získa vašu pozornosť.

Galéria

Biely sprchový kút
Detail odtoku sprchovej vaničky
Montážna súprava sprchovej vaničky

Sprchová vanička je vyrobená z liateho kameňa a povrch je potiahnutý vrstvou GelCoat. V tom spočíva tajomstvo veľmi príjemného pocitu na dotyk a tiež vysokej odolnosti voči škvrnám. Napriek zamatovej hladkosti sa povrch vaničky nešmýka a je vysoko bezpečný.Odtok je prekrytý dizajnovým krytom, pod ktorým sa nachádza hrebeňová vložka na zachytávanie nečistôt. Vložka sa dá jednoducho vybrať a vyčistiť.

Biely sprchový kút
Vanička sa vyznačuje vysokou pevnosťou a jej povrch je zamatovo hladký. | Zdroj: Geberit

Sprchová vanička Olona príjemne prekvapí jednoduchou montážou. Montážna súprava umožní inštaláciu bez náradia. Nožičky, ktoré sa zacvaknú do traverz, možno jednoducho výškovo prispôsobiť a vyrovnať tak nerovnosti podkladu.

Montážna súprava sprchovej vaničky
Montážna súprava s výškovo nastaviteľnými nožičkami ponúka jednoduchú a bezproblémovú montáž. | Zdroj: Geberit

Vica na www.geberit.sk

Zdroj: PR článok Geberit Slovensko s.r.o

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje