Najvýkonnejší renovačný systém na svete!!!

najvykonnejsi renovacny system na svete

FEIN SUPERCUT CONSTRUCTION....teraz aj vo verzii s Li-Ion akumulátorom


Ušetrite čas a náklady

Vysokovýkonný motor, len tie najkvalitnejšie materiály a vynikajúca ergonómia – FEIN SUPERCUT CONSTRUCTION je vysokovýkonný systém pre profesionálnu prestavbu a renováciu: rýchly, silný, univerzálny a, samozrejme, najodolnejší, tak ako sa to právom očakáva od všetkých výrobkov spoločnosti C. & E. FEIN, ktoré majú označenie Made in Germany.

Práve pri trvalom používaní dosiahnete najvyššiu pracovnú rýchlosť, a to až o 350 % oproti akémukoľvek z konkurentov, najmä pri náročných rezacích alebo píliacich prácach. Nič prekvapujúce, veď napokon v novom FEIN SUPERCUT sa skrýva viac ako 40 rokov skúseností vo vývoji tohto najodolnejšieho oscilačného náradia určeného na použitie v priemysle, pre profesionálov a remeselníkov.

Pre každého profesionála tá správna súprava

Dlhoročné skúsenosti a jedinečné know-how spoločnosti FEIN viedli k vývoju výnimočného systému príslušenstva, s ktorým sa dajú popri mnohých aplikáciách v stavebníctve kompletne realizovať aj všetky dôležite a špeciálne aplikácie mnohých remesiel: pomocou FEIN SUPERCUT CONSTRUCTION a systému príslušenstva špecifického pre jednotlivé oblasti použitia dostanú profesionálni remeselníci všetko, čo potrebujú, tak aby dosiahli najlepšie výsledky prace, pre ktoré bola doteraz potrebná mimoriadne časovo náročná ručná práca – a to čo v najkratšom čase.

FEIN lítium-iónová technológia na optimálny výkon a výdrž

Lítium-iónové akumulátory FEIN, ponúkajú v kombinácii s vysokou účinnosťou motora vynikajúci pomer medzi nízkou hmotnosťou a vysokým výkonom. Za svoju vysokú životnosť vďačia systému individuálnej kontroly jednotlivých akumulátorových článkov, ktorý chráni akumulátory pred preťažením, prehriatím, nadmerným – hlbokým vybitím, a obzvlášť šetrnej metóde nabíjania. Nízky vnútorný odpor najkvalitnejších akumulátorových článkov minimalizuje zahrievanie samotného akumulátora. 

FEIN SUPERCUT CONSTRUCTION neprekonateľne mnohostranný, absolútne spoľahlivý a najvýkonnejší profesionálny multitalent.

www.fein.com
www.multimaster.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.