Mesto ako miesto pre vašu záhradu

image 40001 25 v1

Bývať v meste neznamená vzdať sa záhradkárčenia. Stačí efektívne využiť dostupný priestor a s trochou fantázie si dokážete vytvoriť vlastnú oázu pokoja v mestskej džungli. Spoločnosť Gardena sa vytrvalo snaží o to, aby sa mestá stále viac zelenali.

Preto si pre všetkých drobných pestovateľov pripravila novú súpravu náradia a inovovala drobné náradie z radu combisystem na mieru mestským záhradkárom, balkónovým záhradkám a debničkám na okenných parapetoch.

Záhradkárčenie 21. storočia

Mestské záhradkárčenie už nie sú len balkóny a okenné parapety. Zelenať sa môžu aj strechy domov, steny dvorov či rohy ulíc. Čím ďalej obľúbenejšie sú spoločné dvory a vznikajúce komunitné záhrady, kde susedia spoločne pestujú vlastnú zeleninu, bylinky a kvety. Záhradkárčenie je spoločenskou aktivitou, radosťou a hlavne vítaným oddychom po dni strávenom pri počítači.

Hor sa do práce so správnou výbavou!

Nech už budete zakladať zelený kút kdekoľvek, nezaobídete sa bez spoľahlivého a funkčného vybavenia. Gardena combisystem je premyslený systém, ktorý umožňuje kombináciu rôznych násad s rôznymi druhmi koncových nástrojov, aby ste ich mohli používať na rôzne účely pri práci na záhrade a okolo domu. Okrem toho táto spoľahlivá technológia zaručuje nekývavé jednoduché spojenie násady a nástroja pomocou skrutky.

Čo je malé, to je milé

A to neplatí iba o mestskej záhradke na balkóne. Náradie Gardena combisystem je obzvlášť kompaktné. Lopatky, hrabličky, motyčky – všetky nástroje sú prispôsobené pre pohodlné používanie. Špeciálne tvarovaná rukoväť s mäkkými prvkami umožňuje bezpečný, pevný a ergonomický úchop a starostlivosť o záhradku pôjde hneď od ruky.

Či už sa záhrada rozprestiera na hektárovom pozemku, alebo je roztrúsená po terase v malých kvetináčoch, potrebuje rovnako často pravidelnú zálievku. Kvapková závlaha Gardena Micro-Drip-System úsporne zabezpečí zavlažovanie pre sedem črepníkov a tri dlhé hrantíky. Už nikdy nebudete musieť prosiť susedov, aby k vám prišli poliať kvety.

Viac o náradí vhodnom pre mestské záhradkárčenie na www.gardena.com

ZDROJ PR článok spoločnosti Husqvarna Slovensko, s.r.o.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.