image 42445 25 v1
Galéria (8)

Dokonalé spojenie

Gardena combisystem predstavuje širokú škálu záhradného náradia, ktoré je možné kombinovať s najrôznejšími násadami. Každý nástroj potom môže mať vždy takú násadu, ktorá vám práve vyhovuje najlepšie.

Galéria

Gardena combisystem - GA450-0004
Gardena combisystem - GA450-0127
Gardena combisystem - GA450-0163
Gardena combisystem - GA450-0472
Gardena combisystem - GA450-0555
Gardena combisystem - GA450-1007
Gardena combisystem - GA450-1026


Predstavte si, že každý člen rodiny bude potrebovať pre prácu na záhrade rôzne veľké náradie – deťom stačí malá veľkosť, maminka potrebuje väčšiu a otecko vyžaduje pre pohodlnú prácu tú najväčšiu. To znamená minimálne tri veľkosti z každého náradia. Domček na náradie pritom nie je nafukovací. Preto Gardena pred 40-timi rokmi prišla so systémom samostatných koncových nástrojov, ktoré možno pripojiť k rôznym násadám. Dnes combisystem zahŕňa viac než 80 druhov koncových nástrojov a niekoľko typov násad v rôznych dĺžkach, a to buď v drevenom alebo hliníkovom prevedení. Nielen že každý môže mať svoju násadu a zdieľať nástroje s ostatnými, ale tiež môže pre každú prácu zvoliť tú najvhodnejšiu násadu.

Napríklad pre hrabanie je vhodná klasická rovná drevená násada, pri odpratávaní snehu je ideálna hliníková násada ergoline a do korún stromov kvôli česaniu ovocia či prerezávaniu konárov sa dostanete vďaka teleskopickej násade. A na každú z týchto násad môžete nasadiť ľubovoľný nástroj z rady combisystem presne podľa účelu použitia, napríklad motyčku, kultivátor, prerezávač trávniku, sypací vozík, ale tiež smeták, čistič odtokov alebo stierku na okná. Gardena combisystem funguje ale i s drobným ručným náradím na starostlivosť o záhony, ako sú malá motyčka, kultivátor, kyprič záhonov, kvetinové hrable či lopatka. Môžete ich používať s krátkou rukoväťou (napr. pri práci s rastlinami na balkóne či terase) alebo s predlžovacou násadou pre prácu vo vzpriamenej polohe, podľa toho, čo vám práve vyhovuje najlepšie.

Gardena combisystem je už 40 rokov synonymom spoľahlivého spojenia, a to zásluhou kvalitných materiálov a dokonalého spracovania. Vďaka robustnému čapu, ktorý je u najviac zaťažovaných nástrojov z ocele, je spoj dokonale pevný a pritom jednoducho rozoberateľný. Vďaka systémovému nástennému držiaku môžete svoje záhradné náradie Gardena combisystem skladovať úsporne a prehľadne.

Viac informácií na www.gardena.sk

ZDROJ PR článok spoločnosti Husqvarna Slovensko, s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.