Klik TV urobí z vášho televízora Smart TV

image 18825 25 v1

Na slovenský trh prichádza zaujímavá novinka. Firma Klik TV spustila predaj boxu, ktorý prináša prepojenie s videoslužbou ale aj nahrávanie 25 televíznych staníc, prehrávanie vlastného obsahu z USB alebo aplikáciu na využívanie YouTube. Cena boxu aj s paušálom na 6 mesiacov je 99 eur.

Na to aby ste zariadenie mohli začať využívať potrebujete pripojenie na internet (LAN alebo Wi-fi) s minimálnou rýchlosťou 2MB za sekundu. Váš TV prijímač musí byť vybavený HDMI konektorom. Box podporuje Full HD a dá sa pripojiť cez Wi-Fi či ethernetový kábel. S televízorom ho prepojíte iba prostredníctvom HDMI kábla. Po pripojení KlikBoxu sa z vášho televízora stane Smart TV.

KLIK TV vám umožní využívať služby, ktoré sú dostupné cez paušál za 4,90 € na mesiac (viď infoblok) alebo si môžete priplatiť za prémiové služby. Zo služieb dostupných v základe ocenia zákazníci zrejme najviac možnosť nahrávať si svoje obľúbené seriály alebo pristúp k viac ako 2000 filmom vo filmotéke.

Smart TV

Za 3 eurá na mesiac si môžete v tejto službe priplatiť pristúp k stovkám rozprávok pre deti alebo erotickým filmom pre dospelých. K dispozícii sú aj najnovšie filmové trháky, ktoré boli prednedávnom v kinách v cene 1 alebo 2 eurá za film. Za služby môžete platiť cez platobnú kartu alebo prostredníctvom SMS.

Počas budúceho roka má k boxu pribudnúť aj prehrávanie obsahu na počítači ako bonus. „Na začiatku nebudeme umožňovať prehrávanie na PC. Bude to služba, ktorá bude ponúknutá zákazníkom v nasledujúcom roku ako benefit,“ uviedol pre portál Živé.sk marketingový manažér Klik TV Marek Šandor. Viac informácií o službe ako aj podrobnosti o tom kde sa box predáva nájdete na internetovej adrese www.kliktv.sk

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom miesteSmart TV


Zoznam staníc, ktoré bude možné s Klik TV nahrávať:

Markíza, Doma, Dajto, Fooor, JOJ, Plus, Jednotka, Dvojka, TA 3, Wau, Nova, Nova Cinema, Fanda, Smíchov, Telka, Prima, Prima Love, Prima Cool, Prima Zoom, ČT 1, ČT 2, ČT Sport, ČT 24, TV
Barrandov a Fashion TV.

Toto získate v rámci paušálu
Filmotéka prístup k viac ako 2000 filmom
TV REC možnosť nahrávania programov 25 slovenských a českých TV staníc
MOJE TV umožní vám prehrávať si vaše filmy, fotky a hudbu cez USB
KINOHIT sledujte najnovšie upútavky na filny, ktoré idú do kín
YOUTUBE prístup k najpopulárnejšiemu svetovému video portálu

Ďalšie výhody:
• sledovanie filmov a seriálov bez prerušenia reklamou
• možnosť prehrávať vlastné fotografie a videá z USB
• podpora FullHD
• široká ponuka filmov v archíve zadarmo

PR článok

KLIKTV SK s.r.o.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.