Rúry a umývačky MORA teraz s darčekom!

image 48431 25 v1

Vstavané multifunkčné rúry MORA novej generácie na prvý pohľad zaujmú elegantným prevedením a prehľadným intuitívnym dotykovým panelom, s ktorým jednoducho a rýchlo nastavíte akýkoľvek z prednastavených programov.

S novou generáciou multifunkčných rúr MORA pôjde všetko hladko. Rúry MORA premium dokonale pečú, zavárajú, grilujú, rozmrazujú, predhrievajú, vyrábajú domáci jogurt… Zvládnu pripraviť naozaj všetko, na čo si len spomeniete.

Mnoho praktických funkcií a bonusov ponúkajú aj vstavané umývačky riadu MORA. Ticho a dokonale umyjú a usušia až 16 súprav riadu naraz a pritom sa môžu pochváliť nízkou spotrebou vody a energie (energetické štítky A++ a A+++). Vďaka funkcii SušeniePlus budú riady dokonale suché a lesklé. Po dokončení umývacieho cyklu sa dvierka umývačky automaticky pootvoria a vzduch môže prirodzene prúdiť a riady vysušiť. Systém je maximálne efektívny a prirodzene rýchle sušenie mimoriadne energeticky nenáročné.

Kvalitná česká značka MORA vám teraz ako poďakovanie za priazeň spríjemní pečenie a následné umývanie riadu. Ku kúpe akejkoľvek vstavanej rúry MORA dostanete 10 kg hladkej múky na pečenie a ku kúpe umývačky MORA štartovaciu zásobu kapsúl na mesiac zadarmo!

MORA. Plná života od 1825.

Viac na www.mora.sk

ZDROJ PR článok spoločnosti Gorenje   ​

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.