Rúry a umývačky MORA teraz s darčekom!

11.05.2018
11.05.2018 (4) (0)
Rúry a umývačky MORA teraz s darčekom!

Vstavané multifunkčné rúry MORA novej generácie na prvý pohľad zaujmú elegantným prevedením a prehľadným intuitívnym dotykovým panelom, s ktorým jednoducho a rýchlo nastavíte akýkoľvek z prednastavených programov.

S novou generáciou multifunkčných rúr MORA pôjde všetko hladko. Rúry MORA premium dokonale pečú, zavárajú, grilujú, rozmrazujú, predhrievajú, vyrábajú domáci jogurt... Zvládnu pripraviť naozaj všetko, na čo si len spomeniete.

Rúry a umývačky mora

Mnoho praktických funkcií a bonusov ponúkajú aj vstavané umývačky riadu MORA. Ticho a dokonale umyjú a usušia až 16 súprav riadu naraz a pritom sa môžu pochváliť nízkou spotrebou vody a energie (energetické štítky A++ a A+++). Vďaka funkcii SušeniePlus budú riady dokonale suché a lesklé. Po dokončení umývacieho cyklu sa dvierka umývačky automaticky pootvoria a vzduch môže prirodzene prúdiť a riady vysušiť. Systém je maximálne efektívny a prirodzene rýchle sušenie mimoriadne energeticky nenáročné.

Rúry a umývačky mora

Kvalitná česká značka MORA vám teraz ako poďakovanie za priazeň spríjemní pečenie a následné umývanie riadu. Ku kúpe akejkoľvek vstavanej rúry MORA dostanete 10 kg hladkej múky na pečenie a ku kúpe umývačky MORA štartovaciu zásobu kapsúl na mesiac zadarmo!

MORA. Plná života od 1825.

Viac na www.mora.sk

ZDROJ PR článok spoločnosti Gorenje   

Komentáre

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
Prečítajte si
Reklama