schiedel absolut komin ktory vas presvedci svojou kvalitou
Galéria (6)

Schiedel Absolut – komín, ktorý vás presvedčí svojou kvalitou

Nájsť kvalitný komín v širokej ponuke najrôznejších výrobcov nie je vôbec jednoduché.  Schiedel Absolut v porovnaní s inými však disponuje viacerými výhodami, ktoré vás presvedčia, že je tou správnou voľbou!

Galéria

Univerzálny komínový systém Schiedel Absolut ako jediný na trhu je tepelnou izoláciou zabudovanou priamo v komínovej tvárnici. Blower Test potvrdil absolútnu tesnosť komínu Schiedel Absolut. Tesnosť je dosiahnutá aj vďaka predĺženej šamotovej vložke (1,33m) a tesným hrdlovým spojom. Konštrukčne je Schiedel Absolut navrhnutý bez zadného odvetrávania. Vnútorný zohriaty vzduch neslúži na odvetranie komínového telesa, preto nedochádza k teplotným stratám. Je tak vhodný aj pre nízkoenergetické a pasívne domy. Schiedel Absolut poskytuje aj slobodu vo vykurovaní. Je totiž určený pre všetky druhy spotrebičov a palív. K týmto výhodám si môžete prirátať rýchlu montáž, žiadne tepelné mosty, dlhoročnú záruku a odolnosť voči kondenzátu a pri náhlych zmenách teploty. Všetky tieto prednosti tvoria z univerzálneho komínového systému Schiedel Absolut ideálnu voľbu pre bezpečné a ničím nerušené vykurovanie.

Viac informácií získate na stránke www.schiedel.sk

 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.