Schiedel Absolut – komín, ktorý vás presvedčí svojou kvalitou

schiedel absolut komin ktory vas presvedci svojou kvalitou

Nájsť kvalitný komín v širokej ponuke najrôznejších výrobcov nie je vôbec jednoduché.  Schiedel Absolut v porovnaní s inými však disponuje viacerými výhodami, ktoré vás presvedčia, že je tou správnou voľbou!

Univerzálny komínový systém Schiedel Absolut ako jediný na trhu je tepelnou izoláciou zabudovanou priamo v komínovej tvárnici. Blower Test potvrdil absolútnu tesnosť komínu Schiedel Absolut. Tesnosť je dosiahnutá aj vďaka predĺženej šamotovej vložke (1,33m) a tesným hrdlovým spojom. Konštrukčne je Schiedel Absolut navrhnutý bez zadného odvetrávania. Vnútorný zohriaty vzduch neslúži na odvetranie komínového telesa, preto nedochádza k teplotným stratám. Je tak vhodný aj pre nízkoenergetické a pasívne domy. Schiedel Absolut poskytuje aj slobodu vo vykurovaní. Je totiž určený pre všetky druhy spotrebičov a palív. K týmto výhodám si môžete prirátať rýchlu montáž, žiadne tepelné mosty, dlhoročnú záruku a odolnosť voči kondenzátu a pri náhlych zmenách teploty. Všetky tieto prednosti tvoria z univerzálneho komínového systému Schiedel Absolut ideálnu voľbu pre bezpečné a ničím nerušené vykurovanie.

Viac informácií získate na stránke www.schiedel.sk

 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.