Najmodernejšie vykurovanie: Šetrné a ovládané cez smartfón

Najmodernejšie vykurovanie: Šetrné a ovládané cez smartfón

Novú dimenziu pohodlia môžete vo vašom dome či byte odštartovať nielen výmenou gauča, ale aj starého kotla za nový. Tie najmodernejšie prekvapia takmer o tretinu nižšími prevádzkovými nákladmi či možnosťou nastavenia cez smartfón a aplikáciu.

Zmestia sa do malého výklenku na chodbe či pod schodisko, hodia sa dokonca aj na miesta, ako je kuchyňa či kúpeľňa. A hoci majú malé rozmery, vedia zásadne ovplyvniť kvalitu života v domácnosti počas celého roka. Reč je o závesných kondenzačných kotloch Vaillant ecoTEC, ktoré dokážu vytvárať flexibilné riešenia šité doslova na mieru každej domácnosti.

Kotol ecoTEC pro

Obľúbené do bytu i domu

Úsporne vyhrejú interiér a pripravia aj dostatok teplej vody. Ich výhodou sú dve špeciálne funkcie (Aqua-Power-Plus a Aqua-Condens-System), vďaka ktorým aj počas ohrevu teplej vody zostáva prevádzka kotlov ekonomická a so značnými úsporami prevádzkových nákladov. Ide o kotly ecoTEC pro, vhodné pre bytové jednotky a menšie rodinné domy. Pozitívnu zmenu v domácnosti však môžete docieliť aj s kondenzačnými kotlami ecoTEC plus vhodnými takmer pre všetky typy rodinných domov. Výsledkom bude 15 % úspora nákladov na vykurovanie (v porovnaní s nekondenzačnými kotlami) a 50 % úspora nákladov na elektrinu (vďaka vysokoúčinnému čerpadlu). Tieto kotly sú vybavené všetkým, čo si od inteligentných technológií môžete želať. Do domácností prinášajú komfort a zároveň úsporu (vďaka širokému modulačnému rozsahu a optimalizácii výkonu). Pracujú v optimálnom spaľovacom režime, majú plynulú reguláciu výkonu a dlhú životnosť.

Kondenzačný kotol ecoTEC plus

Trend: Smart regulátory

Pokiaľ ide o trendy, teplo doma si môžete nastaviť oveľa pohodlnejšie, než kedykoľvek predtým. A dokonca aj vtedy, ak ste práve na cestách či v práci. Ľahké, rýchle a pohodlné ovládanie vykurovania z ľubovoľného miesta umožňujú smart regulátory, ako ekvitermický regulátor multiMATIC 700 (s komunikačným modulom VR 920), alebo regulátor eRELAX. Aplikácia oboch regulátorov je dostupná zadarmo a jej obsluha je intuitívna. Pokiaľ ide o eRelax, je to samo-učiace sa zariadenie s minimalistickým dizajnom. S ním si naprogramujete svoj komfort prostredníctvom aplikácie a vďaka inteligentným časovým programom zároveň ušetríte energiu. A ak nemáte smartfón akurát po ruke, požadovanú izbovú teplotu si môžete nastaviť aj manuálne – priamo na regulátore. 

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom mieste 

Smart regulátor eRELAX

Výnimočne šetrné zariadenia

Ak hľadáte výnimočné riešenie, v maximálnej miere zamerané na budúcnosť, máme pre vás zaujímavý tip. Prémiovými produktami sú závesné kondenzačné kotly ecoTEC exclusive s označením Green iQ. Získali renomované ocenenie Red Dot Design Award 2015 za vysokú úroveň inovácie, funkčnosti, ergonómie, s ohľadom na ekológiu. Produkujú nižšie emisie a v konečnom dôsledku ušetríte plyn, elektrinu a súčasne ochránite životné prostredie. Pochváliť sa môžu najvyššou energetickou účinnosťou (energetický štítok triedy A) a komfortným ovládaním na diaľku cez smartfón, tablet a aplikáciu (vďaka integrovanému komunikačnému modulu). Sú flexibilné, automaticky sa prispôsobia všetkým druhom plynu, umožňujú aj vykurovanie 100 % bioplynom. V domácnosti pomáhajú znížiť ročnú spotrebu energií na vykurovanie viac, než iné kondenzačné kotly, vďaka inteligentnému prevádzkovému režimu Green iQ a najnovšej kondenzačnej technológii s nepretržitou optimalizáciou prevádzky. www.vaillant.sk

Kotol ecoTEC exclusive

ZDROJ PR článok spoločnosti Vaillant Group Slovakia, s.r.o.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.