Elektrické sálavé panely môžete dať na stenu aj na strop

Elektrické sálavé panely môžete dať na stenu aj na strop

Sálavé vykurovanie je komfortné, zdravé a úsporné, čo okrem iného potvrdzuje aj dlhodobý záujem o sálavé panely zo sortimentu firmy Fenix Slovensko. Ponuka je pritom veľmi široká: vyberať sa dá podľa výkonu, materiálu panelu, farebnosti či podľa umiestnenia. Do interiéru si dokonca môžete dať panel s fotografiou či grafickým motívom z vášho fotoalbumu.

Ak preferujete umiestniť panel na stenu, vyberajte napríklad zo sklenených GR panelov alebo mramorových MR panelov Sklo aj mramor v sebe spájajú jednoduchosť a krásu prírodného materiálu a využitím týchto materiálov pre sálavé vykurovanie vznikli esteticky ojedinelé výrobky. GR a MR panely sú určené k pevnej inštalácii na stenu s pripojením prívodného vodiču do inštalačnej krabice. Panely sa vyrábajú v niekoľkých farebných prevedeniach. U GR panelov nájdete v ponuke biele, čierne, žlto-zelené alebo červené sklo, na trhu je aj zrkadlový GR panel. Výber je možný tiež z niekoľko druhov mramorov.

Medzi cenovo dostupné a vzhľadovo veľmi atraktívne panely patria sálavé panely ECOSUN G so sklenenou čelnou doskou a o niečo lacnejšia rada ECOSUN E s bielou doskou z pozinkovaného plochu a hliníkovým rámom. Sálavé panely ECOSUN G sa vyrábajú aj s potlačou na želanie a dajú sa montovať, podobne ako panely ECOSUN E, na strop aj na stenu. Elegantný dizajn a univerzálnosť charakterizuje sklenené sálavé panely ECOSUN GS.

Ďalšie podrobnosti o sálavých vykurovacích paneloch nájdete na www.fenix.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.