Lepenie na steny alebo na strop je teraz jednoduchšie

image 40333 25 v1

Stále máte čo opravovať? Potrebujete prilepiť obklad na stenu alebo svetlo na strop? Odpadla prechodová lišta, pretože je podklad trochu zvlnený? Nechce sa vám vŕtať do nového plotu či fasády, ale kam dáte poštovú schránku alebo zvonček? Koľko krát ste si nad podobnými otázkami iba povzdychli? To je všedná realita. Všetci to poznáme, okolo domu je jednoducho stále čo opravovať. 

Lepenie na steny alebo na strop je teraz hračkou. Novinka Pattex One For All High Tack je montážne lepidlo, ktoré je veľmi husté a má zo série Pattex najvyššiu tzv. okamžitú priľnavosť – 350 kg/m2. To znamená, že keď je stena alebo podlaha mierne zvlnená a vy na ňu potrebujete prilepiť lištu, tak vám neodskočí a drží na svojom mieste. Toto lepidlo oceníte aj pri lepení napr. na zvislú stenu alebo dokonca na strop – lepidlo neschádza a lepený prvok ihneď drží na svojom mieste. Keď nechcete vŕtať do podhľadov alebo sa obávate, že narušíte tepelné mosty, zostáva iba lepenie. Toto lepidlo dokáže udržať svetlo s väčšou lepenou plochou aj na strope a vy sa tak vyhnete vŕtaniu.

Bližšie informácie na www.pattex.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.