Ako ešte viac ušetriť na vykurovaní?
Galéria (8)

Ako ešte viac ušetriť na vykurovaní? Povedia vám na Conecu/Racioenergii 2012

Máte pocit, že ste pre úspory energie urobili maximum? Vymenili ste okná, zateplili ste, máte nový kotol. Vedeli ste, že stále môžete šetriť od 23 do 46 % nákladov na vykurovanie? Správnou reguláciou vykurovacej sústavy. Viac sa dozviete od 27. do 31. marca 2012 na medzinárodnom veľtrhu Coneco v Bratislave v stánku spoločnosti Danfoss s číslom 301 v hale B1.

Galéria

Skúsení odborníci spoločnosti Danfoss majú konkrétne, finančne nenáročné riešenia ako ušetriť a efektívne vykurovať bez toho, aby ste na to museli myslieť. Počas veľtrhu Coneco sa priamo na stánku spoločnosti Danfoss môžete zoznámiť s termostatickými hlavicami living by Danfoss, vďaka ktorým majú užívatelia absolútnu kontrolu nad teplotou v miestnostiach, pričom majú maximálne pohodlie.

Spoločnosť Danfoss ponúka praktické inšpirácie a konkrétne rady ako efektívne a rozumne vykurovať bez prehnaných investícií. Zoznámte sa so systémom nízkoteplotného elektrického podlahového kúrenia prostredníctvom vykurovacích pásov a rohoží DEVI. Nenechajte si ujsť predstavenie novinky – dotykového termostatu DEVIreg™Touch. Jeho moderný dizajn a komfortné ovládanie oslovia každého, kto uvažuje o výmene staršieho termostat na regulovanie podlahového kúrenia.

Danfoss predstaví aj riešenie na problémy s distribúciou teplej vody v bytovom dome – vyvažovacie ventily zabezpečia rovnomernú distribúciu teplej vody v celom bytovom dome.

Navštívte nás v stánku spoločnosti Danfoss s číslom 301 v hale B1.

Viac informácií nájdete na www.danfoss.sk alebo www.devi.sk
–>

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje