Sálavý krb vo vidieckej chate
Galéria (3) Zdroj: Leier Baustoffe SK

Komíny Leier – garancia kvality a spokojnosti

Počas výstavby sa často vyskytne mnoho nečakaných komplikácií, ktoré je potrebné riešiť za pochodu. Aby ste si celý proces zjednodušili, treba všetko vopred dôkladne naplánovať, a to od úvodných výkopových prác až po zastrešenie stavby a výber vhodného komína.

Galéria

Vykurovacie systémy
Sálavý krb vo vidieckej chate

Obzvlášť pri vykurovaní je obozretnosť na mieste. Voľbu komínového systému mnohí vnímajú ako posledný krok v procese výstavby, na ktorom sa snažia ušetriť. To je základná chyba, ktorá vás vo výsledku môže pripraviť o úspory. Práve kvalitný komín sa postará o bezpečné bývanie a pri prevádzkovaní vám ušetrí mnoho nákladov. Vďaka lepšej kvalite produktov vám na ne výrobcovia garantujú o to väčšiu záruku. Spoločnosť Leier Baustoffe SK poskytuje najdlhšiu – až 33 ročnú garanciu na svoje komínové systémy, a to aj pri najťažších prevádzkových podmienkach. Ich skutočná životnosť však dosahuje až dvojnásobnú dobu.

Komíny Leier využívajú najmodernejšiu technológiu, ktorej cieľom je znižovanie energetickej
náročnosti pri vykurovaní. Tá spĺňa všetky požiadavky slovenských predpisov ohľadom komínovej techniky a vyhovuje vysokým nárokom staviteľov. Overenú kvalitu potvrdzuje aj certifikát Komory kominárov – významné odborné uznanie, ktoré zaväzuje spoločnosť k neustálemu zdokonaľovaniu a vývoju výrobkov.

Vykurovacie systémy
Zdroj: Leier Baustoffe SK

Z ponuky si viete vybrať komín pre rôzne vykurovacie zariadenia, na ktoré je možné pripojiť spotrebiče na tuhé alebo moderné druhy palív, ale rovnako aj klasické plynné či kvapalné palivá. Veľmi ľahko tak nájdete vhodné a spoľahlivé riešenie pre vašu stavbu. Najnovšie komíny Leier Multikeram a Multikeram LAS majú dokonca špeciálne zatriedenie W3G, čo znamená, že sú naraz odolné voči vyhoreniu sadzí a taktiež vhodné pre mokrú prevádzku.

Vďaka vopred vyrobeným dielcom a dodávanej dokumentácii je samotná realizácia rýchla a jednoduchá. Pár užitočných tipov, ktoré vám pomôžu vyhnúť sa základným chybám pri montáži, nájdete aj na webstránke výrobcu. Leier tiež ponúka odborné online poradenstvo, takže ak si stále nie ste istí, ktorý komínový systém je ten správny, neváhajte a obráťte sa na odborníkov, ktorí vám ochotne poradia.

Kontakt
Leier Baustoffe SK s.r.o.
Pribylinská 3, 831 04 Bratislava
Tel: 02/44 888 846
www.leier.sk
leier@leier.sk

Zdroj: PR článok spoločnosti Leier Baustoffe SK, s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.