image 35170 25 v1

Komín pre novostavby aj rekonštrukcie

Skoncujte s nepekným a nespoľahlivým komínom! Kvalitný komínový systém Schiedel Permeter spája v sebe modernú eleganciu s najvyššou kvalitou.

Tá je dosahovaná trojvrstvovým komínovým systémom s vnútornou vložkou z nehrdzavejúcej ocele, tepelnou izoláciou a plášťom z galvanicky upravenej a zafarbenej ocele. K dispozícii je komín Schiedel PERMETER v čiernej, bielej alebo šedej farbe. Pri inštalácii oceníte jeho ľahkú hmotnosť, ako aj úsporu miesta. Jeho prostredníctvom veľmi jednoducho odvediete spaliny od starého alebo nového spotrebiča. Schiedel Permeter môžete nainštalovať v interiéri alebo v exteriéri. Vďaka použitiu materiálov najvyššej kvality je odolný voči vlhkosti. Prvotriedna kvalita a čierne prevedenie antikorového komína Schiedel Permeter vytvárajú tie najlepšie predpoklady, aby sa stal tento komínový systém novou dominantou vášho domova.

Viac informácií získate na stránke www.schiedel.sk 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje