Ultramoderný dom s nízkym sklonom strecgy
Galéria (3) Zdroj: IKO Sales International NV

Strešné šindle pre sklony striech od 9,5°do 90°!

Máte strechu s nízkym sklonom a neviete, čím takú strechu pokryť? Chcete, aby mala dlhú životnosť a neplatili ste zbytočne veľa? Nechcete ju zbytočne zaťažovať, pretože nie každá konštrukcia unesie záťaž škridiel, či inú krytinu s vyššou hmotnosťou a žiadna nemá takú širokú škálu použitia ako dvojvrstvový 3D šindeľ IKO Cambridge Xtreme 9,5 °!

Galéria

Ultramoderný dom s nízkym sklonom strecgy
Prístrešok s atypickou strechou v exotike

Táto extrémna strešná krytina má všetko: exkluzívny vzhľad, možnosť inštalácie na neuveriteľne nízky sklon i tvar strechy a zároveň poskytuje extrémnu bezpečnosť pre ľubovoľné projekty. Či už plánujete stavbu jednoduchého prístrešku, rodinného domu alebo špeciálne architektonické dielo, tieto šindle sú vhodné na každý účel.

Práca a manipulácia s nimi je veľmi jednoduchá, rýchla a dá sa ľahko zvládnuť. Cambridge Xtreme 9,5° je možné inštalovať na strechy už so sklonom od 9,5°. Stačí mať záklop z OSB dosiek (alebo hobľovaných dosiek). Ako je možné, že inštaláciu môžete robiť od tak malého sklonu? Pretože iba tento dvojvrstvový šindeľ je celoplošne samolepiaci, takže je zlepený po celej svoje dĺžke a na streche tak vzniká jednoliata bezpečná vrstva. Celý systém sme testovali v extrémnych podmienkach, ako sú silný vietor, dážď alebo extrémne teplo, či zima.

Prístrešok s atypickou strechou v exotike
Zdroj: IKO Sales International NV

Ako sa dá ušetriť pri použití šindľov? Jednoducho preto, že šindeľ pokladáte na drevené debnenie s podkladovými pásmi a nič viac nepotrebujete! U iných tradičných skladaných krytinách, musíte vytvoriť najprv vodotesné podstrešie a až potom pokladáte krytinu len ako „estetickú“ vrchnú vrstvu – de facto zaplatíte za dve strechy. A pretože sme si plne vedomí kvality šindľa IKO Cambridge Xtreme 9,5°, poskytujeme naň záruku až 30 rokov!

Zdroj: IKO Sales International NV, organizačná zložka podniku zahraničnej osoby

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.