Získajte pre vaše stavby špičkový a pevný základ

Získajte pre vaše stavby špičkový a pevný základ

Na svetovej kvalite už stavia celé Slovensko. Východoslovenské sta­­vebné hmoty a. s. (VSH), cemen­táreň Turňa a sieť betonární a štrkovní Betox, s. r. o., prešli pod spoločnú značku Holcim. Ide o jedného z najväčších svetových výrobcov a dodávateľov stavebných hmôt.

Stavebné hmoty pre všetky plány

Zlúčenie VSH a Holcim prináša množstvo výhod – špičkovú kvalitu, dostupnosť pre každého, aplikačné poradenstvo a rozšírené portfólio stavebných produktov. Holcim totiž disponuje aj širokou sieťou betonární, ktoré poskytujú klasické a špeciálne betóny. Navyše ponúka kvalitné kamenivo z vlastných štrkovní.

Nová ponuka balených cementov

Aj na východnom Slovensku už získate dokonalú maltu na murovanie a omietanie vďaka produktu Profimalt. Stačí ho jednoducho priamo na stavbe zmiešať s vodou a pieskom a použiť na rôznorodé aplikácie v interiéri či exteriéri.
Úplná novinka Flexicem v modrom balení je ideálna pre domácich majstrov na výrobu štandardných betónov a mált pri plusových te­plotách nad 20 stupňov. Výhodou je vysoká odolnosť voči agresívnym prostrediam a ľahká spracovateľnosť.
Univerzálny Multicem v balení sivej farby skvele poslúži na výrobu betónov, mált a omietok štandardnej kvality.
Najnáročnejší stavitelia pri výrobe betónov nadštandardnej kvality s rýchlym rastom začiatočných pevností ocenia Extracem v charakteristickej červenej farbe.
Biely portlandský White cement s bezkonkurenčným vzhľadom pri­náša nekonečné možnosti v modernej výstavbe.

Viac informácií:

Rady, tipy a aplikácie ako stavať: 
www.akostavat.com
Otázky ku cementom píšte na adresu: cement-svk@holcim.com

Informácie o celom produktovom portfóliu: www.holcim.sk –>

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.