Základy rodinného domu pre bezpečný domov

zaklady rodinneho domu pre bezpecny domov

Postav dom, zasaď strom...
Každý z nás si pod touto vetou predstaví svoj vysnívaný domov. Život však prináša rôzne situácie a pre niektorých z nás je práve možnosť výstavby rodinného domu jedným z krokov, ako vyriešiť svoju neľahkú životnú situáciu.

Spoločnosť Holcim sa rozhodla stať sa partnerom celoslovenského projektu Pozvite nás na svoju stavbu a darovať realizáciu základov rodinného domu tým, ktorí to potrebujú.

Pevné základy budúceho domova a informácie, ako stavať
Realizácia základov rodinného domu sa začína v týchto dňoch – informácie z jednotlivých fáz hrubej stavby výstavby rodinného domu spolu s praktickými radami, ako stavať, bude v nasledujúcich mesiacoch pravidelne prinášať stavebný portál www.akostavat.com v samostatnej rubrike Denník stavby.

Na betón najlepšia betonáreň
Betón je jedným z najpoužívanejších stavebných materiálov aj pri výstavbe rodinného a jeho popularita narastá pre celý rad vynikajúcich vlastností, akými sú pevnosť, objemová stálosť, zvuková izolácia, odolnosť a trvanlivosť, jednoduchá spracovateľnosť či rýchlosť realizácie. Pre všetkých tých, čo hľadajú profesionálnu betonáž ,ponúka Holcim Slovensko hneď niekoľko špeciálnych produktov, ktoré zohľadňujú rôzne potreby aplikácií betónu pri jednotlivých druhoch výstavby a pomáhajú tak investorovi ušetriť nielen čas, ale aj peniaze. Holcim Slovensko vďaka svojej rozsiahlej sieti betonární a poradenstvu odborníkov poskytuje časovo a ekonomicky atraktívne riešenia pre individuálnych stavebníkov.Steelpact – zabudnite na kari siete
Tento betón prináša komplexné riešenie – pevnosť betónu a pružnosť ocele v jedinom produkte. Použitím Steelpactu dosiahnete celkovú úsporu nákladov na výstavbu o viac ako 20 %. Steelpact, namiešaný na mieru na konkrétne použitie priamo od odborníkov, poskytuje presné a rovnomerné vystuženie betónu a vyššiu húževnatosť a únavové pevnosti zatvrdnutého betónu. Záruku za vystužený betón preberá Holcim. Steelpact sa uplatní na nenosné základové dosky, základové pásy, betónové potery či pivničné steny. 

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom miesteFloorpact – na kvalitnú podlahu F loorpact je tekutý betón so špeciálnou receptúrou a pridanými prísadami. Tie vytvárajú dobré vlastnosti na liatie poterov, na ktoré plánujeme položiť finálne vrstvy. Floorpact má schopnosť samovyrovnávať nerovnosti v podlahe a poskytuje výnimočnú trvácnosť. Oproti klasickým poterom poskytuje Floorpact zvýšený akustický útlm, odolnosť proti vode a vlhkosti, takmer neobmedzenú životnosť a plynulejší prechod tepla, čo je podstatné pri použití podlahového kúrenia. Navyše, Floorpact umožňuje znížiť hrúbku konštrukcie a zabezpečiť menšie zaťaženie stropnej konštrukcie. To je často veľkou výhodou – najmä pri rekonštrukciách podláh v starších domoch.

Spoločnosť Holcim okrem svojej vlastnej siete betonární a špeciálnych betónov ponúka aj širokú paletu balených cementov a balené kamenivo s rôznymi frakciami – novinku tohtoročnej sezóny.

Cement – Kamenivo – Betón

www.holcim.sk

Kontakty:
cement-svk@holcim.com
kamenivo-svk@holcim.com
beton-svk@holcim.com, tel.: +421/2/48 22 40 00 (centrála) –>

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.