Komínový systém, ktorý podporuje kúrenie biomasou

Komínový systém, ktorý podporuje kúrenie biomasou

Máte záujem o lacné vykurovanie? Zvoľte si tuhé palivo. Tuhé palivo je v súčasnosti, pokiaľ sa spaľuje v špeciálnych kotloch, najlacnejším a zároveň najekologickejším palivom. Čoraz viac sa do povedomia ľudí dostáva najmä biomasa. Vyznačuje sa vysokým energetickým potenciálom a možnosťou znižovať produkciu CO2. Využívaním biomasy navyše znižujeme závislosť našej krajiny od zdrojov energie dovážaných zo zahraničia.

K účinnému a efektívnemu vykurovaniu biomasou treba vhodný komín. Zodpovedajúcim komínovým telesom je Schiedel ABSOLUT. Je to moderný komínový systém, ktorý odoláva extrémnym podmienkam, ako sú veľmi nízke teploty spalín, vysoká vlhkosť alebo kyseliny biomasy. Schiedel ABSOLUT sa skladá z troch vrstiev, vďaka ktorým nedochádza k vzniku prasklín. Kvalitná keramická vložka univerzálnych komínov Schiedel odolá tepelnej záťaži, ktorá môže vzniknúť pri vyhorení sadzí. Komínový systém je navyše plne spôsobilý pre odvod spalín vo vlhkej prevádzke. Vďaka komínovému systému Schiedel ABSOLUT môžete vykurovať nielen biomasou, ale aj ostatnými druhmi palív. Ide totiž o univerzálny komín, ktorý vám prinesie nezávislosť a istotu každodenného tepla.

www.schiedel.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.