Kondenzačný kotol v kúpeľni
Galéria (4) Zdroj: Protherm

Spoznajte nové riešenie pre teplo a teplú vodu

Viac inovatívnych funkcií a väčší komfort u vás doma. Ak sa rozhodnete pre najmodernejší kondenzačný kotol, bude pracovať efektívne a (v porovnaní s tým starým) ušetrí počas prevádzky takmer tretinu plynu.

Galéria

Kondenzačný kotol v dome
Kondenzačný kotol žena
Kondenzačný kotol v kúpeľni

Pre byty, viacgeneračné domy, dvojdomy či dve bytové jednotky naraz existuje praktické riešenie. Ide o závesný kondenzačný kotol Tiger Condens (20 kW alebo 30 kW, A+/A) značky Protherm. V chladnejších mesiacoch roka zabezpečí vykurovanie a (vďaka dvom zabudovaným 21 l zásobníkom teplej vody) aj komfort v kuchyni i kúpeľni. Umožňuje súčasný odber teplej vody z viacerých miest domácnosti, bez problémov či výkyvov jej teploty.

Kondenzačný kotol žena
Zdroj: Protherm

Dokáže konkurovať aj zariadeniam so samostatným veľkým zásobníkom. Kotol dosahuje vyššiu úsporu aj nižšie emisie tým, že svoje spaľovanie automaticky prispôsobuje aktuálnemu zloženiu plynu. Zároveň sa učí, riadi sa podľa zvykov konkrétnej domácnosti. Pamätá si napríklad, kedy a koľko horúcej vody sa minulo. Má nový dotykový displej a môže spolupracovať s tepelným čerpadlom i solárnou zostavou.

Viac na www.protherm.sk

Zdroj: Protherm

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje