Stavba kolónie Lehnice
Galéria (5) Zdroj: Leier Baustoffe SK

Kolónia – výstavba rodinných domov z Leier materiálov

Cena rodinných domov, obzvlášť v okolí hlavného mesta, neustále stúpa. Ak chcete pre svoju rodinu záhradku či viac čerstvého vzduchu, priamo v meste už veľmi ťažko zoženiete voľné alebo vhodné pozemky pre výstavbu rodinného domčeka. Preto sa nielen rodiny, ale aj developeri sústreďujú na okolité časti Bratislavy a vytvárajú takzvané satelitné mestečká.

Galéria

Stavba kolónie Lehnice
Stavba kolónie Lehnice
Stavba kolónie Lehnice
Stavba kolónie Lehnice

Konkrétne v Lehniciach, len na skok od Bratislavy, vzniká nová štvrť Kolónia, kde prebieha výstavba prvých piatich trojdomov, ktoré dokopy poskytnú 15 bytových jednotiek. Lehnice sa nachádzajú len 25 km od hlavného mesta, s výborným napojením na nové diaľničné úseky D4 a R7 a tiež s priamym autobusovým či vlakovým spojením. Lokalita je už zabývaná a poskytuje obyvateľom kompletnú vybavenosť vrátane potravín, školy, škôlky, lekárne či reštaurácie. Ako bonus tu však nájdete mnoho voľnočasových aktivít. Od turistiky, cez cyklotrasy, splavovanie či jazdu na koni, jednoducho všetko pre ideálne vonkajšie vyžitie.

Stavba kolónia Lehnice
Zdroj: Leier Baustoffe SK

Realizátor projektu chcel v prvom rade poskytnúť moderné, cenovo dostupné a najmä kvalitné bývanie pre budúcich majiteľov. Kvalitu domov zaručuje aj ich stavebný materiál, a ten dodal výrobca Leier Baustoffe SK, v ktorého portfóliu nájdete všetko potrebné pre hrubú stavbu. Od debniacich tvaroviek pre pevný základ, cez kvalitné tehly na zdravé múry, až po stropné konštrukcie a bezpečné komínové systémy. Všetky tieto produkty boli použité aj pri výstavbe projektu Kolónia.

Investor chcel vybudovať nízkoenergetické domy, ktoré vydržia obyvateľom celé generácie, aj preto zvolil tehlu Leier, ktorá pri poctivo realizovanej stavbe zaručuje prakticky neobmedzenú životnosť. Jej základnou surovinou je kvalitná hlina, pričom neobsahuje žiadne lepidlá ani iné zdraviu škodlivé látky. Naviac je plne recyklovateľná, a to bez negatívnych zásahov do životného prostredia.

Stavba Lehnice
Zdroj: Leier Baustoffe SK

Tehliarske výrobky Leier sú vyrábané priamo na Slovensku, a to v tehelni v Petrovanoch, ktorá vďaka svojej vyspelej technológií a výrobnej kapacite patrí medzi najmodernejšie tehelne v Európe. Tento originálny slovenský výrobok zaručí obyvateľom stabilnú teplotu a reguláciu vlhkosti v interiéri a tiež vysokú pevnosť a odolnosť voči exteriérovým faktorom.

Plánuje sa aj pokračovanie projektu a výstavba ďalších 25 bytových jednotiek, vďaka čomu vznikne celá “kolónia” z Leier materiálov. Novostavby tak ponúknu ideálne miesto na bývanie pre mladé rodiny, ktoré chcú ostať v spojení s mestom, no zároveň si užívať pokoj a prírodu.

Stavba Lehnice
Zdroj: Leier Baustoffe SK

Kontakt: Leier Baustoffe SK s.r.o.

Pribylinská 3, 831 04 Bratislava

Tel: 02/44 888 846

www.leier.sk

leier@leier.sk

Zdroj: PR článok Leier Baustoffe SK s.r.o

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje