KMB SENDWIX – Moderné murivo pre nízkoenergetické a pasívne domy

image 33216 25 v1

Novinkou v sortimente muriva je nový SENDWIX 200.

Vápennopieskové materiály sa svojimi vynikajúcimi fyzikálno-mechanickými vlastnosťami stále viac presadzujú pri výstavbe rodinných, bytových a občianskych stavieb.

Vápennopieskový murovací systém SENDWIX od firmy KM Beta predstavuje moderný materiál určený pre nízkoenergetické a pasívne domy. Vysoká pevnosť materiálu umožňuje realizovať štíhle nosné konštrukcie a tým šetriť zastavanú plochu alebo zväčšiť úžitkovú plochu pri splnení tepelno technických požiadaviek pre daný typ stavby. Najbežnejšia hrúbka nosných stien pre rodinné domy do štyroch podlaží je 175mm.

Novinkou firmy KM Beta pre rok 2016 je ucelený systém murovacích prvkov pre nosné konštrukcie v hrúbke 200mm, ktorý umožňuje výstavbu bytových a občianskych stavieb až do päť podlaží. 

    

Výhody systému SENDWIX hrúbky 200mm

Presnosť murovania a rýchlosť výstavby – milimetrová presnosť, úspora na omietkach, murovanie na tenkovrstvovú murovaciu maltu.

Voliteľnosť tepelno-technických parametrov – schopnosť akumulovať teplo vďaka veľkej špecifickej tepelnej kapacite a objemovej hmotnosti, jednoduchá voľba tepelno-technických vlastností len výberom hrúbky zateplenia

 
Zvuková izolácia – zvuková nepriezvučnosť vápennopieskového muriva úmerne rastie s objemovou hmotnosťou, splňuje požiadavky normy pre zvukovú izoláciu stien

Rýchla realizácia inštalácií – v tehlách SENDWIX 14DF-LD a 7DF-LD sú prevedené priebežné otvory pre vedenie elektroinštalácií – zníži sa tak prácnosť sekania elektroinštalačných drážok.  

Viac informácií nájdete na www.sendwix.sk 

PR článok spoločnosti KM BETA, spol. s r. o.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.