Jednoduchá údržba dlažieb = povrchová úprava Perfect Clean TOP

Jednoduchá údržba dlažieb = povrchová úprava Perfect Clean TOP

Perfect Clean TOP (PCT) predstavuje najvyššiu kategóriu zušľachtenia povrchu betónu.

Dlažby opatrené touto povrchovou úpravou sa vyznačujú trvalo intenzívnymi farbami s hodvábnym leskom, nenasiakavosťou, odolnosťou proti znečisteniu, veľmi jednoduchou údržbou a vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom. Táto povrchová úprava ochráni dlažbu nielen pred bežným znečistením, ale aj pred škvrnami od kávy, červeného vína, horčice, kečupu, rôznych druhov olejov a produktov na grilovanie. S povrchovou úpravou Perfect Clean TOP možno tieto nečistoty pohodlne odstrániť jednoduchým zotretím handrou, popr. odstrániť s použitím kefy, vody s prídavkom saponátu a následným spláchnutím prúdom vody.

Spoločnosť PRESBETON neustále rozširuje ponuku dlažieb s povrchovou úpravou Perfect Clean TOP. Pôvodne bola úprava PCT aplikovaná len na dlažbách ALMA a LAURIA. V súčasnej dobe možno teda zakúpiť dlažby s úpravou Perfect Clean TOP aj u týchto vzorov:

DAREA – Povrch tejto dlažby je dokonalou imitáciou drevených dosiek. Krásne sa bude vynímať na spevnených plochách v okolí rodinných domov, chát a chalúp, kde prirodzene splynie s okolitým prostredím. Vzhľadom ku svojej výške je táto dlažba vhodná najmä pre pochôdzne plochy.

ALTERNO – Ďalšia z radu dlažieb, ktorá sa na vydláždenej ploche kombinuje z niekoľko rozmerovo rôznych kameňov. Skladobnú jednotku tvoria tri kamene s výškou 80 mm. V ponuke je Alterna I a Alterna III. K dispozícii sú tieto dlažby v hladkej a tryskano-leštenej povrchovej úprave. Ideálna je na spevnené plochy v okolí rodinných domov či verejných stavieb, ako sú terasy, chodníky, námestia a pod.

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom miestePIANETA – Skladobná dlažba s reliéfnym povrchom tvorená štyrmi rozmerovo rôznymi kameňmi. Vhodná pre pochôdzne plochy a miesta s občasným pojazdom osobných automobilov.

SETIMO – Moderná dlažba, ktorej skladobná jednotka je tvorená siedmimi podlhovastými kamenmi, čím vzniknú na vydláždenej ploche naozaj netradičné skladobné vzory. Ideálna je pre plochy v okolí rodinných domov.

Viac informácii na www.presbeton.sk

ZDROJ PR článok spoločnosti PRESBETON Nova, s.r.o.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.