Záhrada v jednotnom štýle – Systém BARK

Záhrada v jednotnom štýle - Systém BARK

Niekedy je naozaj zložité skombinovať funkčne rozdielne betónové prvky v záhrade, na terase či v okolí domu, tak aby spolu nenásilne ladili. Pre zjednodušenie výberu pripravila spoločnosť PRESBETON pre svojich zákazníkov ucelený systém vzájomne kombinovateľných prvkov, ktoré vizuálne na seba nadväzujú.

Ide o systém BARK, ktorý je charakteristický reliéfom s imitáciou dosky a tromi odtieňmi – hnedá farba a „melíry“ béžovo-hnedá a hnedo-čierna, ktoré možno spolu bez problémov kombinovať.

Základnou súčasťou tohto systému je dlažba BARK, ktorú možno použiť ako nášľapné dosky pre prístupové chodníky alebo z nej možno vyskladať celú plochu. Je určená pre pochôdzne plochy. Na vydláždenú plochu možno nadviazať ďalším výrobkom z tohto systému, a to sú schody BARK, palisády BARK či vysadené kvetináče BARK. Ako deliaci prvok pre viditeľné rozdelenie priestoru možno použiť kocku BARK. Na olemovanie trávnatých plôch slúži trávny lem BARK. A v prípade potreby odvodu vody zo spevnených plôch je k dispozícii žľab do dlažby BARK.

Výrobky Systému BARK možno použiť najmä v exteriéroch, ako sú záhrady, spevnené plochy v okolí rodinných domov, parky, nádvorie kultúrnych a spoločenských centier a pod. Dlažba BARK je však tiež vhodná do interiérových priestorov, ako sú záhradné kuchyne, zrubové domčeky, altánky a iné.

Betónové prvky BARK sú mrazuvzdorné a sú opatrené impregnáciou Protect System TOP proti znečisteniu a pretekaniu vody.

Viac na www.presbeton.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.