Záhrada v jednotnom štýle - Systém BARK

Záhrada v jednotnom štýle – Systém BARK

Niekedy je naozaj zložité skombinovať funkčne rozdielne betónové prvky v záhrade, na terase či v okolí domu, tak aby spolu nenásilne ladili. Pre zjednodušenie výberu pripravila spoločnosť PRESBETON pre svojich zákazníkov ucelený systém vzájomne kombinovateľných prvkov, ktoré vizuálne na seba nadväzujú.

Ide o systém BARK, ktorý je charakteristický reliéfom s imitáciou dosky a tromi odtieňmi – hnedá farba a „melíry“ béžovo-hnedá a hnedo-čierna, ktoré možno spolu bez problémov kombinovať.

Základnou súčasťou tohto systému je dlažba BARK, ktorú možno použiť ako nášľapné dosky pre prístupové chodníky alebo z nej možno vyskladať celú plochu. Je určená pre pochôdzne plochy. Na vydláždenú plochu možno nadviazať ďalším výrobkom z tohto systému, a to sú schody BARK, palisády BARK či vysadené kvetináče BARK. Ako deliaci prvok pre viditeľné rozdelenie priestoru možno použiť kocku BARK. Na olemovanie trávnatých plôch slúži trávny lem BARK. A v prípade potreby odvodu vody zo spevnených plôch je k dispozícii žľab do dlažby BARK.

Výrobky Systému BARK možno použiť najmä v exteriéroch, ako sú záhrady, spevnené plochy v okolí rodinných domov, parky, nádvorie kultúrnych a spoločenských centier a pod. Dlažba BARK je však tiež vhodná do interiérových priestorov, ako sú záhradné kuchyne, zrubové domčeky, altánky a iné.

Betónové prvky BARK sú mrazuvzdorné a sú opatrené impregnáciou Protect System TOP proti znečisteniu a pretekaniu vody.

Viac na www.presbeton.sk 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje