Elegantné a odolné zastrešenie

elegantne a odolne zastresenie

Spoločnosť Emoos prináša na trh moderné strešné riešenia, ktoré umožňujú vytvoriť originálne zastrešenie pomocou strešného systému Fastlock®. Systém Fastlock® sa vyžnačuje ľahkosťou, decentným tvarom a výnimočnou odolnosťou materiálu. K základným prvkom systému patria panely, ktorých pravidelná štruktúra a pružnosť zaručujú estetický vzhľad objektu.

Systém Fastlock® je jednovrstvová strecha vyrobená zo škandinávskeho polykarbonátu, ktorý odoláva aj tým najnáročnejším poveternostným podmienkam. V štandardnej ponuke sú dostupné biele a priehľadné panely. Pri mierne zamračenej oblohe prepúšťajú biele panely príjemné, jemné svetlo a počas slnečných dní sú dobrou ochranou pred slnkom, nakoľko prepúšťajú len 30 % slnečného žiarenia. Fastlock® je pevný a odolný proti náročným poveternostným podmienkam. Ani dážď, ani sneh, a dokonca ani krupobitie nepoškodia jeho povrch, čo ochráni Váš majetok napr. auto pred poškodením. Udržanie čistoty zastrešenia ostáva v rukách prírody – na vypláchnutie prípadných nečistôt postačí dážď. Umožňuje to stavba panelov a ich tesných spojov vytvárajúcich odkvapové žliabky, ktorými steká voda, a popritom zachytáva všetky nečistoty.

Montáž systému Fastlock® je veľmi jednoduchá, pričom vytvára súvislú strešnú plochu. Upevňuje sa pomocou klik systému zatlačením, pričom strešná krytina ostáva bez vonkajšieho poškodenia ( prederavenia), čo zaručuje bezchybnú a dlhodobú funkčnosť. Strešný systém Fastlock sa dá použiť univerzálne napríklad na prestrešenie galérií, prístreškov pre auto, altánkov, balkónov, terás…

Pre viac informácií navštívte www.fastlock.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.