Jednodielne posuvné dvere radu AMALIA s bočnou stenou
Galéria (8) Zdroj: SanSwiss

Novinky v sortimente spoločnosti SanSwiss, špecialistov na sprchové kúty

Pozrime sa spoločne na novinky spoločnosti SanSwiss, špecialistov na kvalitné a moderné sprchové kúty s dlhoročnou tradíciou.

Galéria

Jednodielne posuvné dvere radu AMALIA s bočnou stenou
Sprchová zástena AMALIA
Sprchová zástena AMALIA so skosením
Sprchovací kút DIVERA
Sprchový kút DIVERA
Sprchová zástena PUR
Walk-in zástena EASY

Exkluzívne sprchové kúty AMALIA

Dominantnou novinkou sortimentu SanSwiss sú bezpochyby sprchové zásteny rady AMALIA, ktoré sa pýšia originálnym dizajnom a prvotriednou kvalitou. Sprchové kúty AMALIA ponúkajú maximálnu priehľadnosť, pretože má výrazne zmenšené profily a zostáva tak iba sklo. Nenápadným prvkom sprchovej zásteny AMALIA je zvislé madlo s minimalistickým dizajnom, ktoré ponúka dokonalú ergonómiu.

Sprchová zástena AMALIA
Sprchová zástena AMALIA, aluchróm, číre sklo | Zdroj: SanSwiss

Ide o posuvné sprchové dvere, ktoré, ako už každý vie, ušetria veľa miesta a sú pohodlné. Spoločnosť SanSwiss vyrába sprchové zásteny AMALIA v elegantnej čiernej matnej farbe a v tradičnom aluchróme s čírym sklom. Štandardná výška sprchovacích kútov AMALIA je 2 000 mm, SanSwiss vám však vyrobí atypické sprchové kúty AMALIA so zvláštnou šírkou či výškou, s výrezom, so skosením alebo so skrátenou bočnou stenou.

Sprchová zástena AMALIA so skosením
Sprchová zástena AMALIA so skosením | Zdroj: SanSwiss

Integrovaná vodorovná vzpera zaisťuje maximálnu stabilitu sprchovej zásteny. Montáž sprchovej zásteny AMALIA je jednoduchá predovšetkým vďaka vyrovnávaciemu profilu, ktorý umožňuje prestaviteľnosť až 10 mm.

Sprchové kúty DIVERA najnovšie v čiernej matnej farbe z kolekcie BLACK LINE

Moderný rad DIVERA ponúka SanSwiss už od minulého roku, kedy bolo možné si sprchovací kút DIVERA zaobstarať v tradičnom aluchrómovom prevedení. Od 1. apríla si ho však môžete zaobstarať aj v elegantnej čiernej matnej farbe z kolekcie BLACK LINE. Matné čierne profily, pánty či madlo sa ihneď stanú dominantným prvkom vašej kúpeľne vďaka jedinečnému dizajnu, ktorý uchváti každého na prvý pohľad. DIVERA ponúka prvotriednu kvalitu, schopnosť prispôsobiť sa okoliu kúpeľne a funkčnosť premyslenú do posledného milimetra. K dispozícii sú krídlové, posuvné či zalamovacie sprchové dvere, ktoré je možné kombinovať s bočnými stenami či s pevnými stenami v rovine a vytvoriť tak širokú škálu rôznych variantov, z ktorých si určite vyberie každý.

Sprchovací kút DIVERA, čierna matná, číre sklo l Dvojkrídlové dvere s bočnou stenou | Zdroj: SanSwiss

Spoločnosť SanSwiss ponúka sprchovacie kúty DIVERA s čírym sklom, s dekórom skla Screen a biele linky.

Sprchový kút DIVERA, čierna matná, dekór skla biele linky l Jednodielne posuvné dvere s bočnou stenou | Zdroj: SanSwiss

Pohodlné sprchovanie vo vani – iba s vaňovou zástenou CADURA

Súčasťou sortimentu SanSwiss sú aj vaňové zásteny. Ide o ideálne riešenie pre tých, ktorí si chcú užiť sprchovanie vo vani. Novinkou je aj vaňová zástena CADURA s osobitým dizajnom a pohodlným madlom na otváranie posuvných dverí. K dispozícii v tradičnom aluchróme a v čiernej matnej farbe s čírym sklom a s dekórom skla Screen.

Sprchová zástena PUR1C

Dizajnové zásteny so širokým vstupom – rad PUR – už poznáte. Jedná sa o bezrámové sprchové zásteny spĺňajúce vysoké nároky na design a individuálne riešenie kúpeľne. Čisté línie a mnoho možných variantov usporiadania zaistia, že sa sprchová zástena PUR stane výrazným prvkom Vašej kúpeľne.

SanSwiss ponúka najnovšie aj jednokrídlové dvere s vyrovnávacím profilom PUR1C.

Sprchová zástena PUR
Sprchová zástena PUR, chróm, číre sklo l Jednokrídlové dvere s vyrovnávacím profilom | Zdroj: SanSwiss

Walk-in zástena EASY s atraktívnym dekórom skla Lina

Ani praktické Walk-in zásteny nezostali bez noviniek. Walk-in zástenu z radu EASY si môžete novo zaobstarať s atraktívnym dekorom skla Lina, ktoré je jedinečné vďaka originálnemu vzhľadu. K dispozícii v kombinácii s aluchrómovou a čiernou matnou Walk-in zástenou.

Walk-in zástena EASY
Walk-in zásteny EASY, aluchróm, sklo Lina | Zdroj: SanSwiss

Viac na www.sanswiss.cz/sk.

Zdroj: PR článok SanSwiss s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.