Sprchová zástena AMALIA aluchróm s čírym sklom
Zdroj: SanSwiss

Spoločnost SanSwiss a novinky v sortimente

Poďme sa spoločne pozrieť na novinky v sortimente spoločnosti SanSwiss, popredného českého výrobcu kvalitných sprchovacích kútov.

Sprchové zásteny AMALIA – jednoduchosť, elegancia

Hlavnou novinkou sortimentu SanSwiss sú moderné sprchové zásteny AMALIA. Jedinečným prvkom sprchových dverí je úzke, ergonomické madlo, ktoré svojim tvarom zaistí pohodlné otváranie a zatváranie sprchových dverí.

Sprchové zásteny AMALIA ponúkajú elegantný bezrámový dizajn vďaka maximálnej priehľadnosti, ktorú garantujú výrazne zmenšené profily. Pohyblivý dverný diel, ktorý sa posúva vo vnútri sprchovej zásteny, zaručuje optimálnu tesnosť. Obe strany sprchových dverí sú pokryté špeciálnou antiplakovou úpravou skla Aquaperle, ktorá eliminuje vodné nečistoty na skle.

Sprchová zástena AMALIA čierna matná s čírym sklom
Sprchová zástena AMALIA, čierna matná, číre sklo l Jednodielne posuvné dvere s bočnou stenou | Zdroj: SanSwiss

Sprchové zásteny AMALIA sa pýšia výškou 2 000 mm. Samozrejmosťou sú aj atypické sprchové zásteny AMALIA so skosením, výrezom či so skrátenou bočnou stenou.

SanSwiss vyrába sprchové zásteny AMALIA v tradičnom aluchróme a v modernej čiernej matnej farbe s čírym sklom.

Zdroj: SanSwiss s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje