Hĺbkové čistenie znečistených podláh

hlbkove cistenie znecistenych podlah

Bona hĺbkový čistiaci systém je nový čistiaci systém – kombinácia čistiaceho stroja a extrémne účinného prostriedku na čistenie znečistených podláh. Vďaka tomu sa otvára nová ponuka služieb pre majiteľov podláh, ktorí ocenia jej krásny vzhľad. Ide o nový systém hĺbkového čistenia veľmi znečistených podláh tak v interiéri, ako aj v exteriéri, ako sú podlahy pri bazéne, vonkajšie terasy a podobne. Odložte renováciu podláh o niekoľko rokov!

Čistenie podláh do hĺbky

Upratujete podlahu pravidelne, a napriek tomu je po nejakom čase špinavá a opotrebovaná? Je to bežný jav pri každej podlahe. Každá podlaha po určitom čase starne, jej povrch sa mení a po čase môže byť jednotvárna a matná. Proces je taký pomalý, že si to ani nevšimnete, ale iba prijmete podlahu takú, aká je. Iba jeden čistiaci ťah čistiacim strojom Bona Power Scrubber by odhalil, ako podlaha vyzerala, keď bola nová a krásna. S čistiacim prípravkom Bona Deep Clean Solution by ste sa pozreli o 5 až 10 let nazad, keď ste si podlahu zadovážili. Čistiaci systém s extrémnou účinnosťou dramaticky zmení váš pohľad na domov. Už nebudete chcieť podlahu zakrývať kobercom!

Sila v čistiacej emulzii

Čistiaci prostriedok Bona Deep Clean Solution rozpúšťa odolné nečistoty a škvrny a je bezpečný pri použití na lakované a olejované podlahy. Čistiaci stroj Bona Power Scrubber má dve rotačné valcové kefy. Čistí podlahu do hĺbky bez toho, aby ju poškrabal. Stroj je zvlášť vhodný na čistenie drevených podláh v interiéri, ale môže vyčistiť aj zašpinenú vonkajšiu terasu nebo podlahu pri bazéne.

Odložte renováciu o niekoľko rokov!

Systém ponúka hĺbkové čistenie ešte skôr, ako bude potrebná ich renovácia. To tu ešte nebolo. Podlaha síce bude vyžadovať nové prelakovanie, no renováciu ešte môžete odsunúť – bude potrebná až o niekoľko rokov neskôr. Stačí podlahu riadne vyčistiť čistiacim systémom Bona Hĺbkové čistenie podláh (Bona Deep Clean System) a aplikovať leštidlo na zvýraznenie lesku. A podlaha zažiari ako nová. Vyskúšajte sami, čo náš systém dokáže.

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom miesteBona Hĺbkové čistenie podláh ponúkajú vybraté podlahárske firmy. Systém si možno aj zapožičať. Je to také ľahké! Zoznam predajní/požičovní TU!BONA CR
Sokolovská 100/94
186 00 Praha 8
tel. SK: +421 265 457 161
tel. ČR: +420 236 080 211
www.bona.com/cz/

–>

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.