Video seriál: Ako správne zatepliť fasádu izoláciou z kamennej vlny

Video seriál: Ako správne zatepliť fasádu izoláciou z kamennej vlny

Chcete bezpečný kabát pro svoj dom? Viete, aký materiál zvoliť a ako pri zatepľovaní postupovať?

Vyberte si kamennú vlnu ROCKWOOL a pozrite si seriál montážnych videí o správnom zateplení fasády.

ROCKWOOL, svetový výrobca izolácie z kamennej vlny, overil v praxi základné pravidlá pre správne zateplenie fasády a pripravil seriál montážnych videí. Odborník Vás prevedie podstatnými fázami realizácie kontaktného zateplenia fasády od vyčistenia podkladu a penetrácie povrchu podkladu, cez montáž zakladacej lišty a samotné lepenie izolácie až po ostenie a kotvenie izolácie. Na webe www.rockwool.sk sú k dispozícii pomocné kalkulačné programy na určenie optimálnej hrúbky izolácie aj stanovenie počtu kotviacich prvkov.

Zatepliť fasádu kamennou vlnou ROCKWOOL je správna voľba, pretože má v porovnaní s inými izolačnými materiálmi niekoľko výhod. Kamenná vlna zachováva priedušnost stien, je paropriepustná a odolnejšia proti vzdušnej vlhkosti. Tým môže predĺžiť životnosť fasády a zvýšiť hodnotu domu. Okrem toho sa vyznačuje výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami, je nehorľavá, minimalizuje šírenie hluku a pomáha znížiť náklady na energie.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.