Vyhrajte 500 eur v súťaži Nová záhrada od spoločnosti Semmelrock

Bradstone mountain Block Semmelrock
Zdroj: Semmelrock

Semmelrock Stein + Design Dlažby s.r.o vyhlasuje už piaty ročník súťaže s názvom Nová záhrada, ktorá je určená pre širokú verejnosť. Zapojiť sa do nej môže každý, kto si zakúpi dlažbu alebo akýkoľvek iný doplnkový tovar tejto značky a použije ho na vonkajšiu úpravu svojho exteriéru. Traja vyžrebovaní výhercovia získajú finančnú odmenu v hodnote 500 eur. Súťaž prebieha od 17. 03. 2022 do 31. 10. 2022.

„Súťaž je určená pre zákazníkov, ktorí sa chystajú na realizáciu novej záhrady, ale aj pre tých, čo sa rozhodli okolie rodinného domu iba trochu oživiť, mierne upraviť alebo od základov zmeniť. Je ideálnou príležitosťou, ako sa so svojou realizáciou pochváliť a inšpirovať aj ostatných,“ vysvetľuje Adriána Kružliaková zo spoločnosti Semmelrock Stein + Design Dlažby s.r.o

Súťaž Nová záhrada Semmelrock
Zdroj: Semmelrock

Podmienky účasti

V čase trvania súťaže je potrebné si u ktoréhokoľvek zmluvného predajcu spoločnosti Semmelrock na území Slovenskej republiky zakúpiť tovar tejto značky a použiť ho na úpravu exteriéru. Následne treba realizáciu zaregistrovať na webovej stránke www.zahradasemmelrock.sk vyplnením formulára a priložením aspoň troch fotografií s riešením danej úpravy vonkajšej plochy. Na realizáciu musí súťažiaci použiť výlučne produkty od spoločnosti Semmelrock a nesmie ich kombinovať s výrobkami od iného dodávateľa. Žrebovanie výhercov sa uskutoční dňa 22. 11. 2022. Traja šťastlivci získajú jednorazovú finančnú odmenu v hodnote 500 eur.

Zdroj: Semmelrock