Terasová platňa sivo-grafitová
Zdroj: Premac

Terasová platňa s decentným detailom

Novinkou v portfóliu Premac je terasová platňa Ester® line, ktorá vychádza z obľúbenej produktovej rady terasových platní Ester®.

Ester® line si však so sebou nesie decentný detail v podobe jemnej drážky na svojom hladkom povrchu. Tieto drážky sú umiestnené v dvoch pozíciách, čo otvára dvere možnostiam vytvárania mnohých zaujímavých plošných vzorov. Hladká povrchová úprava spojená s minimalistickým vyhotovením z nej robí ideálnu voľbu do moderných exteriérov. Svoje uplatnenie nájde na terasách, schodoch aj okolo bazénov. Báť sa nemusíte ani nepriaznivého počasia. Mrazuvzdorná úprava zaručuje odolnosť aj počas zimy.

Terasová platňa sivá
Zdroj: Premac

Ester® line je dostupná vo formáte 60 x 30 cm a v dvoch farebných kombináciách. Vybrať si môžete z jemnej sivej alebo atraktívnej sivo-grafitovej. Vďaka jednoduchej kombinovateľnosti s terasovou platňou Ester® si s troškou kreativity môžete vytvoriť jedinečnú pokládku pozostávajúcu zo súhry tvarov, veľkostí, či dokonca farieb.

Terasové platne ESTER Line mix
Zdroj: Premac

Viac nájdete na Premac – Terasové platne – Ester® line.

Zdroj: Premac, spol. s r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.