Stavebná sezóna prináša zaujímavé ponuky

Stavebná sezóna prináša zaujímavé ponuky

Na výstave stavebníctva Coneco, v bratislavskej Inchebe, máte šancu, že vás vyžrebuje operný spevák a herec Filip Tůma a vyhráte 2 kamióny tehál Porotherm alebo keramické škridly Tondach na celý dom zdarma. Ak na výstavy nemôžete prísť a chystáte sa stavať z tehál, do konca apríla môžete tehly Porotherm získať u predajcov za cenu o polovicu nižšiu. Keramické škridly Tondach sú teraz lacnejšie o viac ako tretinu bežnej ceny. 

Pokiaľ sa chystáte stavať, či rekonštruovať, zbystrite teda pozornosť. Stavebná sezóna štartuje a viacero firiem pripravilo nielen výhodné akcie na predaj stavebného materiálu, ale na výstavách môžete získať čo-to aj zadarmo. V spoločnom stánku Wienerberger a Tondach si na Conecu môžete zahrať stavebné pexeso a vyhrať paletu tehál či škridiel, alebo iné produkty, ktoré zužitkujete na vašej stavbe. No šťastie sa na vás môže usmiať a Filip Tůma  pre vás vylosuje 2 kamióny tehál alebo keramické škridly na celý dom zdarma. Stačí prísť do stánku Wienerberger a Tondach a zaregistrovať.

Dva kamióny tehál Porotherm zadarmo. Zišli by sa vám? Navštívte výstavu Coneco a môžete byť vyžrebovaným šťastlivcom a vyhrať tehly alebo škridly na celý dom.

Tehly zažívajú renesanciu. Po ére panelov a betónu po nich opäť siahajú developeri veľkých komplexov aj individuálni stavebníci, ktorí chcú zdravo bývať. Tehla je totiž prírodný stavebný materiál, ktorý  priaznivo pôsobí na ľudský organizmus.

Tehla Porotherm vyrábaná v závodoch Zlaté Moravce a Boleráz firmou Wienerberger  je spolu so škridlami TONDACH vyváženou kombináciou všetkých vlastností dôležitých pre zdravé bývanie,

… pretože tehla je 
–   z prírodných surovín
–  stabilná, rozmerovo stála, stavebný materiál nemení svoj objem a v murive nehrozí vznik trhlín
–  suchý stavebný materiál bez výrobnej vlhkosti;

…pretože tehlový dom znamená
–  bezpečné bývanie 
–  príjemné bývanie
–  bývanie bez plesní
–  úsporné bývanie
–  zdravé bývanie

Výber stavebného materiálu je kľúčovým rozhodnutím, ktoré ovplyvní nielen peňaženku stavebníka, ale aj zdravie a domácu pohodu všetkých bývajúcich. Je preto vhodné zvažovať všetky  dôležité parametre materiálu, nielen jeho prvotné náklady. Akumulačné, izolačné schopnosti, pevnosť, tvarovú stálosť, no aj náklady na ďalšiu údržbu, energie a zdravotnú záťaž. Tehla a škridle z prírodného materiálu predstavujú vyváženú kombináciu všetkých vlastností dôležitých pre zdravé, pohodové a aj ekonomické bývanie. 

Viac informácií nájdete na: www.tondach.sk; www.wienerberger.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.