nove ekobyvanie je uz v predaji

Nové ekoBývanie je už v predaji!

Nové číslo časopisu Môj dom ekoBývanie 04/2013 je plné nápadov, ako spríjemniť a skrášliť bývanie nielen vám, ale najmä vašim deťom. Opäť je nabité super nápadmi, z ktorých mnohé určite poľahky zvládnete zrealizovať sami, testami spotrebiteľských výrobkov či tipmi na skvelé nákupy do domácnosti. A to všetko len za 0,90 €.

V ekoBývaní 04/2013 nájdete:

79 nápadov na bývanie s deťmi

Dvojčatá a bodky

Ako spraviť z pracovne detskú izbu a to hneď pre dve deti? Náš tím sa rozhodol popasovať s týmto problémom a výsledok príjemne prekvapil. 

 

Ponožkové hračky

Staré alebo malé ponožky nevyhadzujte. Postačí trochu šikovnosti a môžu z nich vzniknúť lacné a krásne hračky. Ako? To vám ukáže tento nenáročný handmade. 

 

Projekt Hra!

Pri zariaďovaní detskej izby sa nebojte byť trochu blázniví. Ak dovolíte fantázii trochu uletieť, prípadne si zaspomínate na svoje detstvo, možno sa vám podarí vytvoriť jedinečné detské kráľovstvo, ktoré vás nemusí stáť celý majetok. 

 

S prvým zvonením

Pre školopovinných sme pripravili zbierku vecí, ktoré by im mali spríjemniť učenie. 

 

Len také malé Anglicko

Pozývame vás na inšpiratívnu návštevu do domu zariadenom na anglický štýl. Ponorte sa s nami do krásnej vidieckej atmosféry pokoja a romantiky. 

 

Testujeme práčky

Chystáte sa kupovať práčku a neviete, či plnenú spredu alebo zvrchu? Náš test vám prezradí, aké sú plusy aj mínusy jednotlivých typov práčok. 

 

Blízko slnka, blízko prírody

Vyrobte si štýlov lampu za pár eur, v obchode by vás stála desaťnásobne viac!

 

Predplatné časopisu EkoBývanie

 

Ukážka z časopisu:

www.jagastore.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.