Číslo 1,59 bude meniť život a bývanie

image 34198 25 v1

Pre tých, ktorí sa v súčasnosti zaoberajú myšlienkou o svojom bývaní a chcú si zaobstarať nové alebo vylepšiť súčasné, prichádza PSS, a. s., s novou ponukou.

Je plne konkurencieschopná na trhu. Novinkou v ponuke je úver na bývanie s úrokovou sadzbou už od 1,59 % ročne. Táto sadzba je pritom jednou z najnižších na trhu. Pri 5-ročnom fixe patrí k najvýhodnejším vôbec. Až 30-ročná splatnosť úveru v kombinácii s nízkou úrokovou sadzbou znamená naozaj nízku mesačnú splátku úveru. Ten klient, ktorý využije túto ponuku, musí úver, podobne ako je to v prípade hypotéky, zabezpečiť nehnuteľnosťou. Prostredníctvom tohto úveru PSS, a. s., poskytne klientovi prostriedky do výšky 170 tisíc eur, manželom alebo partnerom až dvojnásobok, teda do 340 tisíc eur.

www.pss.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.