Garantovaný úver na bývanie len za 1,99 % p.a.

Garantovaný úver na bývanie len za 1,99 % p.a.

Od septembra 2014 rozšírila Wüstenrot stavebná sporiteľňa produktovú ponuku na finančnom trhu o úver na bývanie s extra nízkym úrokom a mesačnou splátkou, ktorá nezaťaží rodinný rozpočet. 

Úver už za 1,99 % ročne je dostupný každému, aj novým klientom bez predchádzajúceho sporenia, bez limitovania vekom, hornou hranicou príjmu či rozlohou nehnuteľnosti. Ide o časovo limitovanú ponuku úveru na bývanie so zaručením nehnuteľnosťou, ktorá konkuruje aj dotovaným hypotékam.  Úročenie úveru len 1,99 % p.a. je fixné až na päť rokov, v ďalších rokoch má klient garantované, že úroková sadzba neprekročí 3,99 % p.a., resp. 4 % ročne až do úplného splatenia úveru. Zvýhodnená úroková sadzba je poskytovaná na celú výšku úveru, na rozdiel od bonifikovaných hypoték. Znížená bola nielen úroková sadzba úveru, ale aj mesačná splátka (napríklad pri sume 50.000 € predstavuje mesačne len 190 €). Konkrétna výška mesačnej splátky závisí od výšky úveru, ktorý môže klient čerpať od 7 000 € až do 200 000 €, a tiež od preferovanej celkovej doby splatnosti (10, 15, 20 alebo 25 rokov). Vďaka garancii Wüstenrot stavebnej sporiteľne má klient istotu, že dohodnuté podmienky sa po celý čas trvania úveru nezmenia. Kombinácia extra výhodného úročenia a 100%-nej záruky podmienok je, aj pri súčasnej rozmanitej ponuke úverov na bývanie, na našom trhu ojedinelá. Týmto úverom sa vlastné bývanie stáva skutočne dostupné a zároveň finančne bezpečné aj do budúcna.

www.wuestenrot.sk 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.