Správny výber materiálov a technológií Vám ušetrí veľa peňazí

Správny výber materiálov a technológií Vám ušetrí veľa peňazí

Chystáte sa stavať, alebo rekonštruovať? Plánujete konečne premeniť záhradu na zónu oddychu a pohody? Presne pre vás je tu medzinárodný veľtrh stavebníctva Coneco v bratislavskej Inchebe od 25. do 28. marca. 

Na Conecu nájdete viacero noviniek, ktoré zabezpečia, aby ste neboli nemilo prekvapení vysokými účtami za teplo.

Ak hľadáte vhodné riešenia pre svoj domov, možno v expozícii SLOVENERGOokno oceníte bezplatné poradenstvo pri výbere okien a dverí, ako aj o ich zabudovaní do stavby. V spoločnej expozícii tímu špecialistov (Makrowin) tiež nájdete riešenie komfortného domu na jednom mieste, s tímom dodávateľov, ktorí ponúkajú kvalitné stavebné produkty. Ak túžite po zdravom interiéri, neprehliadnite ponuku bioklimatických omietok a stierky od spoločnosti Realsan Group – vďaka špeciálnej úprave zabraňujú rastu plesní, absorbujú pachy, redukujú vlhkosť v interiéri a znižujú obsah pozitívnych iónov. V ponuke vystavovateľov nájdete aj drevosplyňujúce kotly Vigas s automatickou reguláciou a veľkým zásobníkom, ktoré predstavujú výrazné zníženie spotreby. To je však len malá ochutnávka ponuky, ktorú nájdete na Conecu.

coneco

Veľtrh okrem toho doplní Salón drevostavieb, kde sa predstavia firmy s ponukou energeticky úsporných domov.

Na svoje si však prídete aj v prípade, že si okrem úspory energií potrpíte na dizajn.

Máte radi presklené priestor, ale bojíte sa straty súkromia? Objavte špeciálne inteligentné sklo, ktoré sa jediným dotykom zmení na nepriehľadné (LB Servis SK). Nové dvere? Možno vás zaujme absolútna novinka na trhu – interiérové dvere s vlisovanými lamelami vinylových podláh (Zlomek s.r.o.), vďaka čomu budú vaše dvere korešpondovať s podlahou. Dizajnové prepojenie dodá vášmu interiéru štýl!

Navštívte veľtrh Coneco v bratislavskej Inchebe od 25. do 28. marca.

Pozor! Kúpte si vstupenku na veľtrhy Coneco/Racioenergia cez predpredaj.sk a získajte zľavy na tehlový systém Porotherm v expozícii spoločnosti Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r. o.

PR článok 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.