image 40511 25 v1

Májový Môj dom už v predaji – 208 strán za 1,63 €

Prineste si domov kúsok prírody! V májovom vydaní Môjho domu by sme vám chceli ukázať, ako sa inšpirovať práve prírodou – nielen prírodnými materiálmi, ale aj motívmi, farebnosťou či samotnými rastlinami.

Samozrejme, aj v máji nájdete v Mojom dome návštevy v zaujímavých bytoch a domoch z rôznych kútov sveta, nebude chýbať ani zaujímavá záhrada, ďalší kúsok nadčasového dizajnu, riešenie interiérového problému od architekta či pravidelný redakčný test – tentoraz vám pomôžeme vybrať si raňajkový kávovar. V aktuálnom vydaní pripomenieme, na čo nezabudnúť v záhrade a pomôžeme vám s výberom podlahy, aj vykurovacieho systému, s ktorým ušetríte. Májový Môj dom nájdete na stánkoch a v hypermarketoch od 2. 5.

Nájdete v ňom aj viac našich názorov a osobných pohľadov, a tiež viac konkrétnych odpovedí na vaše otázky. Veľkou témou mesiaca je bývanie v severskom štýle, samozrejme, ani v marci nebudú v Mojom dome chýbať návštevy v originálnych bytoch a domoch z rôznych kútov sveta. Pripomenieme, na čo nezabudnúť v záhrade a pomôžeme vám s výberom materiálu na stavbu, aj kúrenia do nízkoenergetického domu. V aktuálnom vydaní nájdete aj ďalší kúsok nadčasového dizajnu, riešenie interiérového problému od dizanérky či pravidelný redakčný test. Marcový Môj dom nájdete na stánkoch a v hypermarketoch od 3. 3.

Najnovší Môj dom je opäť plný interiérových nápadov, ktorými by bolo škoda neinšpirovať sa. Nemôžu chýbať ani námety na zveľadenie záhrady či rady odborníkov, ktoré vám pomôžu zorientovať sa pri stavbe domu.

Darček – časopis Záhrada

V najnovšom Mojom dome nájdete:

Téma mesiaca: Bývanie v severskom štýle

V skratke by sme tento štýl mohli definovať ako kombináciu estetiky a funkčnosti. V marcovom vydaní Môjho domu nájdete štýlové škandinávske inšpirácie do každej miestnosti.

Srdcom severan

V marci vás pozveme na návštevu do Portugalska, do bytu, ktorý tak trochu „klame telom“ – pôsobí totiž seversky, hoci leží na juhu Európy.

Jemne filozofická rekonštrukcia

Pri renovácii domu z polovice minulého storočia zvažovali autori súvislosti starého s novým, prelínanie interiéru s exteriérom, kontrasty farieb a rôzne štruktúry materiálov. Nazrieť doňho naozaj stojí za to. 

S gráciou jednoduchosti

V marci môžete spolu s Mojím domom navštíviť aj úsporne zrekonštruovaný byt v centre Bratislavy, ktorý dnes pôsobí pohodovo, logicky a vzdušne. K tomuto veľmi príjemnému výsledku sa architekti dopracovali s gráciou jednoduchosti, bez zbytočných nákladov navyše.

Vymurovaný z dreva

Keď sa povie drevostavba, málokto si predstaví skladačku podobnú legu. Tradičný materiál, ale inovatívna súčasná technológia, tradičná dispozícia prispôsobená dnešným predstavám o príjemnom bývaní – dom architekta Jara Krobota priniesol viacero zaujímavých myšlienok.

Stodola, ktorá priznáva svoj pôvod

V najnovšom vydaní Môjho domu nájdete aj starú stodolu, ktorá si vďaka vzťahu jej majiteľov – architektov a životných partnerov ku kráse pôvodného zachovala pôvab starých čias a súčasne sa premenila na moderné bývanie.

Kúpeľňa: malá verzus veľká

Hoci veľkosť svojej kúpeľne len tak ľahko nezmeníte, čarovať s jej priestorom môžete pomocou zariadenia. Existuje niekoľko pravidiel, ktoré veľkú kúpeľňu zútulnia a malú zasa „nafúknu“ – nájdete ich práve v marcovom Mojom dome. 

Jelenia trofej zo starého dreva

Drevená imitácia zvieracej trofeje prinesie do interiéru zaujímavé oživenie. Zo starých drevených lát si ju vyrobíte prakticky zadarmo – v najnovšom vydaní Môjho domu nájdete podrobný návod.

Testujeme elektrické kanvice

Obzeráte sa po novom modeli tohto pomocníka, ktorý nemôže chýbať asi v žiadnej kuchyni? Do domácnosti s ním môžu prísť aj nové návyky a funkcie. Na marec sme pre vás v Mojom dome pripravili test najzaujímavejších modelov, poradíme vám tiež, čo si všímať pri výbere.

Anglická záhrada, ktorá žiari

V novom vydaní časopisu Môj dom sa môžete inšpirovať aj romantickou záhradou pri vidieckom domčeku. Hoci mala veľký potenciál, jej majitelia ho pôvodne nedokázali naplno využiť. Náhoda ich našťastie priviedla ku skúsenému záhradnému dizajnérovi, vďaka ktorému dnes naplno žiari. 

Marec v záhrade

Záhradná sezóna sa pomaly rozbieha a s tým začína aj kolotoč nevyhnutných činností – všetko dôležité vám pripomenieme v marcovom Mojom dome.

Jar v znamení hyacintov a modríc

Rozkvitnuté cibuľoviny vnesú po zime do vášho domova jarnú sviežosť a farebnosť – v aktuálnom vydaní časopisu Môj dom nájdete návod, ako si z nich vytvoriť pôvabnú dekoráciu.

Dvere, ktoré neplytvajú priestorom

Predovšetkým tam, kde nie je miesta nazvyš, býva plocha oblúka, ktorú opisuje krídlo bežných dverí, problém. Posuvné dvere sú známym riešením, aj v tejto podskupine si však môžete vyberať.

Opýtali sme sa za vás odborníka

Aký zdroj tepla zvoliť na podlahové vykurovanie a na prípravu teplej vody do pasívneho domu tak, aby sa dosiahla optimálna návratnosť investície? V marci nájdete v Mojom dome fundovanú odpoveď.

Predplatné časopisu

Ukážka z časopisu:​​

Marcový Môj dom už v predaji - NOVÝ JARNÝ DIZAJN!

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.