image 40828 25 v1
Galéria (7)

Projekt Modrá škôlka pozná víťazov

O projekte Modrá škôlka už informovali viaceré média. Na vlastné oči ste sa o splnených sľuboch zo strany spoločnosti Leier mohli presvedčiť návštevou Karpatskej ulice v Bratislave, kde sa podarilo zrekonštruovať prvú špeciálnu základnú školu spojenú s materskou školou. Nájdete tu položenú novú zámkovú dlažbu, obnovený plot, na ktorý si deti môžu kresliť a zatrávnenú plochu slúžiacu ako futbalové ihrisko.

Galéria

Modrá škôlka pozná víťazov - DSC_7957_karpatska-odovzdanie
Modrá škôlka pozná víťazov - DSC_7990_karpatska-odovzdanie
Modrá škôlka pozná víťazov - DSC_8036_karpatska-odovzdanie
Modrá škôlka pozná víťazov - DSC_8045_karpatska-odovzdanie
Modrá škôlka pozná víťazov - DSC_8050_karpatska-odovzdanie
Modrá škôlka pozná víťazov - DSC_8081_karpatska-odovzdanie

Nie dlho po oficiálnom ukončení prestavby projekt pokračuje, ba dokonca napreduje. Súťaž, do ktorej sa mohli zapojiť všetky štátne predškolské zariadenia, bola uzavretá a my poznáme víťazov. Snaha a aktívny prístup, ktoré tieto škôlky vynaložili sú obdivuhodné a zaslúžia si zažiť pocit zadosťučinenia.

Štvrtok 27.4.2017 prebehlo aj oficiálne odovzdanie výhier víťazným materským školám, sprevádzané úprimnou vďačnosťou, čistou radosťou a detským nadšením. Spoločnosť Leier – výrobca stavebných materiálov – osobne vysvetlila rozsah rekonštrukcií, ktoré na jednotlivé škôlky čakajú. Radosť z výhry bola veľká. Silná emócia, ktorú bolo cítiť všade vo vzduchu, dodala všetkým zúčastneným pocit hrdosti, spokojnosti a potešenia.

Priania sa v najbližšom čase splnia škôlke Svätý kríž a MŠ Žirafka v Liptovskom Mikuláši. Tie už svoje ceny majú a netrpezlivo čakajú na začiatok prestavby. Nás ešte jedno odovzdávanie čaká a nesmierne nás teší, že sa s vami môžme podeliť o radosť z takejto dobrej veci! V tomto duchu chce Modrá škôlka aj naďalej pokračovať. Viac sa dozviete na www.modraskolka.sk alebo na facebookovej stránke www.facebook.com/modraskolka.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.